star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Про компанію

Замовити всі види дорожньо будівельних робіт можна в нашій компанії Лев Груп. Замовникам не доведеться самим організувати доставку матеріалів на об'єкт, займатися пошуком фахівців або техніки. Вони отримають кінцевий результат і документальну гарантію.

Дорожньо будівельна компанія Лев Груп володіє власними ресурсами і технікою, що дозволяє виконувати всі операції безпосередньо без залучення сторонніх фірм. При цьому компанія надає дорожньо будівельні роботи у всіх областях.

Каток
 
 
 
 
 
1985
Історія розвитку нашого підприємства починається з 1985 р.
1999
З моменту перереєстрації фірмі вдалося досягти багато чого: в кілька разів збільшити обсяги техніки і вийти на новий рівень технологій.
2005
Асфальтування дитячих і спортивних майданчиків.
2015
Було виконано більше 600 об'єктів, загальною площею 2 млн. м кв. житлових і комерційних проектів.
2020
Багаторічний досвід в наданні якісних послуг дозволив нашому підприємству сформувати кілька команд висококваліфікованих фахівців, що дозволяють задовольнити потреби різних верств населення.
1985
Історія розвитку нашого підприємства починається з 1985 р.
1999
З моменту перереєстрації фірмі вдалося досягти багато чого: в кілька разів збільшити обсяги техніки і вийти на новий рівень технологій.
2005
Асфальтування дитячих і спортивних майданчиків.
2015
Було виконано більше 600 об'єктів, загальною площею 2 млн. м кв. житлових і комерційних проектів.
2020
Багаторічний досвід в наданні якісних послуг дозволив нашому підприємству сформувати кілька команд висококваліфікованих фахівців, що дозволяють задовольнити потреби різних верств населення.
 
 
 
 
 
Як ми працюємо
1
Консультація
спеціаліста
2
Виїзд фахівця
на об'єкт
3
Оформлення
документації
4
Терміни
виконання
5
Доставка
і укладання
6
Гарантійні
зобов'язання
 
 
 
 
 
Черкаська область
Черкаси.
Черкаси
Жытомирская область
Житомир, Коростень, Малин
Житомир
Київська область
Київ, Біла Церквоь, Сквира, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Боярка, Буча, Обухів, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Славутич, Яготин, Тетіїв, Кагарлик, Українка, Ворзель, Макаров, Макаров, Іванків
Київ
Полтавська область
Полтава, Миргород, Козятин
Полтава
Чернігівська область
Чернігів, Коростень
Чернігів
 
 
 
 
 

Замовити всі види дорожньо будівельних робіт можна в нашій компанії Лев Груп . Замовникам не доведеться самостійно організувати доставку матеріалів на об'єкт, займатися пошуком фахівців або техніки. Вони отримають кінцевий результат і документальну гарантію.

Україна в цілому і багато міст країни, зокрема, є територією активного будівництва багатоквартирних будинків і поновлення дорожньої мережі. Реалізація цілого ряду програм по створенню комфортного міського середовища, зведення котеджних селищ та інші проекти, вимагають великого обсягу робіт по ремонту доріг та укладанні нового покриття.

Дорожно-будівельна компанія Лев Груп  здатна виконувати всі подібні роботи в режимі повного циклу з гарантією еталонної якості. Так, дорожньо будівельна компанія Лев Груп  володіє власними ресурсами і технікою, що дозволяє виконувати всі операції безпосередньо без залучення сторонніх фірм. При цьому компанія надає дорожньо будівельні роботи в усіх областях.

Україна є великою країною з істотно відмінними кліматичними умовами тому дорожня компанія Лев Груп  забезпечує точне дотримання правил ГОСТ для тих чи інших доріг і умов клімату.

Є власна дорожня техніка

Дорожно-будівельна компанія Лев Груп  має свою техніку. Наявність власного автопарку дає можливість пропонувати замовникам вигідні ціни. Всі види транспортних засобів знаходяться в ідеальному технічному стані, вони регулярно проходять огляд і ремонт. Тому, випадків простою в ході виконання робіт, гарантовано не виникне.

Основні види техніки, яка необхідна для досягнення ідеального результату, слід розглянути докладніше:

 • Дорожня компанія Лев Груп  використовує автомашини, призначені для доставки асфальтової суміші. Для цього застосовуються сучасні самоскиди. При цьому автопарк включає кілька видів таких авто - великотоннажні і малотоннажні моделі. Це дає можливість в кожному випадку найбільш раціонально витрачати ресурс техніки. Наприклад, для укладання асфальту в міських умовах при обмеженому просторі, оптимальним варіантом стане транспорт, здатний перевозити до 10 тонн нагрітої асфальтобетонної суміші;
 • Дорожньо будівельні компанії застосовують різну техніку для безпосереднього укладання асфальту. Так, оптимальним варіантом є асфальтоукладальні машини гусеничного типу. Вони відрізняються вкрай малою швидкістю і рухаються при розмірно 3 кмв годину. Разом з тим, гусеничні машини хороші тим, що створюють мінімальний тиск на поверхню. Тим самим, досягається висока якість роботи. Такі машини беруть асфальтобетонну суміш з самоскида і виробляють її укладку. Саме така техніка зарубіжних брендів закуплена і використовується компанією;
 • Після роботи укладальних машин, дорожньо ремонтно будівельні компанії використовують катки. В арсеналі фірми є катки легкого, середнього і важкого типу. Зазначена техніка підбирається в залежності від здатна укладання асфальту - одношарового або багатошарового. Наприклад, при одношаровому покритті найкраще використовувати одно- або двовальцові легкі катки. Вони можуть добре маневрувати і здатні проїхати в місцях, недоступні для більш важкої техніки;
 • Дорожньо будівельні компанії для ремонту старого і пошкодженого покриття дороги, використовують грунторез. Для вирівнювання грунтової основи або шару щебеню, перед основними роботами, застосовуються грейдери. Крім того, на об'єкт направляються екскаватори, трактори. Техніка працює злагоджено і чітко, завдяки єдиному контролю.
 • Управління машинами здійснюють досвідчені оператори. Так, наша компанія Лев Груп  представлена на ринку більше 10 років і за цей час зуміла зберегти основу колективу, який був з самого початку. Розуміння цінності досвідчених фахівців дозволила утримати досвідчених спеціалістів. Всі вони пройшли навчання і здатні забезпечувати високу якість роботи навіть в складних умовах.

Переваги пропозицій компанії Лев Груп 

Як зазначено вище, територією виконання представлених робіт, є вся Україна. При цьому дорожньо-будівельні компанії часто пропонують певні види робіт. Тим часом можливості і оснащення компанії, дозволяють виконувати будь-які за складністю та обсягом замовлення.

Так, дорожньо-будівельні компанії часто спеціалізуються на укладанні нового покриття на дорогах або роботі з дитячими майданчиками. Однак при зверненні до фірми, може бути виконана укладка нового асфальту для створення дороги, під'їзних шляхів до складського об'єкту, асфальтування всередині дворової території. Крім того, проводиться ремонт зношених доріг, а також роботи з дитячими майданчиками, територіями парковок і будь-якими іншими об'єктами.

При виконанні замовлення, обов'язково дотримуються вимоги ГОСТ. Так, асфальтобетонна суміш закуповується безпосередньо на заводі-виробнику. Для укладання застосовується щебінь різних фракцій і типу. Наприклад, може бути використаний гравій або гранітний щебінь, якщо потрібна особлива міцність покриття.

На цьому ж сайті є прайс, де вказана початкова ціна за кожен вид робіт. Даний прайс затверджений керівництвом і не змінюється в ході виконання замовлення. Кінцева вартість завжди обговорюється заздалегідь і закріплюється в договорі.

Крім того, на сайті можна знайти фото виконаних замовлень і відгуки клієнтів. Фото зроблені в різні пори року і на різних об'єктах. Вони дадуть розуміння можливостей компанії та її технічного оснащення.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію