star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Обухів

Асфальтування доріг в Обухів

Найнеобхіднішою і незамінною ділянкою, призначеною для руху всіляких транспортних засобів, є дорога. Від того, наскільки вона буде якісно прокладена, буде залежати безпека людей під час пересування по ній.

У сучасному світі в якості дорожнього покриття часто використовується асфальт, адже він найбільш практичний і ефективний по відношенню до інших видів покриття доріг. Щоб асфальт був стійким до впливу несприятливих погодних умов його необхідно правильно укласти.

Багато компаній надають послуги укладання асфальту, не відповідаючи цим вимогам, на відміну від нашої. Існує безліч різних способів асфальтування доріг.

Холодне асфальтування

Для цього методу проводиться спеціальний холодний асфальт, який складається з двох компонентів. Цими компонентами є дрібний щебінь і наповнювачі. Суміш буде готова до використання тільки після ретельного перемішування в змішувачах. Вона може зберігати в'язкість в будь-яких погодних умовах, це означає, що укладати її можна навіть при мінусовій температурі. Так само варто відзначити, що холодний асфальт простий в перевезенні, тут все буде залежати тільки від обсягу. Для укладання такого асфальту не потрібно використання великогабаритної техніки, тому цим способом асфальтують ділянки доріг, де не зможе проїхати така техніка.

Як слід укладати холодний асфальт:

 • З ділянки, яка буде асфальтована, слід прибрати весь пил і різного роду сміття.
 • Перед тим, як укладати холодний асфальт, ділянку слід обробити бітумною емульсією. Робиться це для того, щоб забезпечити найбільш якісне зчеплення основи з холодним асфальтом.
 • Далі висипаєте суміш в потрібну ділянку і розрівнюєте. Зверніть увагу, що рідкий асфальт повинен бути на 2 сантиметри вищим рівня ділянки.
 • Утрамбувати асфальт за допомогою віброплит до досягнення необхідної щільності і порівнювання асфальту, який був на 2 сантиметри над рівнем ділянки, з рівнем всій поверхні.

Єдиним мінусом даного способу є його висока вартість, тому асфальтування територій стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Обухові, а також ямковий ремонт асфальту Обухів, оновлення відмосток навколо будівель робляться саме таким способом, так як площа укладання невелика.

Але якщо ви хочете покрити дороги саме таким способом, то ціна за асфальтування Обухів відповідно буде високою. Наша компанія "Лев Груп" займається холодним асфальтуванням доріг на вищому рівні, а також постачанням готових сумішей для самостійного асфальтування. Прайс і фото готових сумішей ви можете подивитися у відповідних розділах. Поставка здійснюється по різних країнах, в перевазі - Україна. Ціна залежить від відстані.

Гаряче асфальтування

При асфальтуванні таким методом використовуються наступні компоненти: пісок і щебінь, замість якого так само підходить гравій, бітум, мінеральний порошок, продукти сирої нафти і спеціальний цемент. Після того як розчин досягає потрібної густоти, його поміщають в спеціальний контейнер, в якому він зберігається при певній температурі. Суміш повинна бути доставлена до місця проведення робіт протягом чотирьох днів.

На відміну від холодного асфальту, гарячий використовується за призначенням в певну пору року. Низька температура згубно позначається на якості асфальтованої гарячим методом ділянки. Тому асфальтування ділянки дороги Обухів буде проходити виключно при плюсовій температурі і мінімальній вологості для забезпечення найбільш якісно і безпечно виконаної роботи. Гаряча суміш здатна витримати величезні навантаження, і саме через це гарячий спосіб асфальтування застосовується для будівництва та ремонту доріг, рух на яких найбільш жвавий. Асфальтування доріг і дворів Обухів має з чогось починатися.

Перед початком асфальтування необхідно підготувати територію:

 • Визначити ділянки, на яких необхідно замінити або покрити дорогу новим асфальтом. Якщо буде проходити робота по заміні старого покриття, то в такому випадку необхідно зняти старе за допомогою спеціальної техніки.
 • Обрізати шви для того, щоб поліпшити стикування старого покриття з новим.
 • Очистити ділянку дороги, що ремонтується від усілякого сміття і бруду.
 • Покрити чисту ділянку бітумним розчином.

Тільки після цих необхідних дій слід починати асфальтування та ремонт доріг Обухів.

Як правильно укладати асфальт гарячим методом:

 • Асфальт повинен бути доставлений на ділянку при температурі не менше 100 градусів за Цельсієм.
 • Занурити всю суміш в асфальтоукладальник.
 • Після того як асфальт покладений, його необхідно негайно ущільнити за допомогою катків.

Найчастіше асфальтування проїздів і заїздів, оновлення відмосток навколо будівель відбувається саме гарячим способом. Асфальтування дворів, вулиць, площ так само відбувається даним методом.

Наша компанія "Лев Груп" готова взяти на себе відповідальність за асфальтування Обухів в найближчі терміни. Оновлення та укладання асфальту в Обухові здійснюється разом із заміною старого покриття. Установка, заміна бордюрів та поребриків при заміні зіпсованого покриття так само необхідна. У каталозі нашої компанії є безліч різних робіт, які ми якісно виконуємо, туди входять:

 • Асфальтування дворів, вулиць, площ.
 • Установка, заміна бордюрів та поребриків, без заміни асфальтного покриття.
 • Оновлення відмосток навколо будівель.
 • Оновлення відмосток навколо будинку.
 • Підняття і заміна люків.

Ціна за асфальтування Обухів буде залежати від складності укладання покриття і доставки необхідного обладнання на місце проведення робіт. Всі відгуки, фото від реальних людей і прайс на наші послуги доступні для всіх користувачів нашого сайту в спеціальних розділах. Незабаром поставка в такі країни, як Україна та інші здійснюватиметься швидше, ніж раніше.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:



Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію