star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Українка

Проблема якості дорожнього покриття і асфальтування різних зон в населених пунктах сьогодні стоїть дуже гостро. Мова йде не тільки про міські дороги, а й про прибудинкові території, паркові зони, дитячі майданчики. Асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Українці також залишає бажати кращого.

Суть проблеми

Жителі України називають відсутність хороших доріг і недостатнє асфальтування території міста однією з головних проблем. Якісне покриття сучасними будівельними матеріалами істотно підвищує якість життя. Прибудинкові території, стоянки, заправки, велосипедні доріжки, які заасфальтовані, дозволяють швидко і безперешкодно пересуватися на велосипедах або пішки, а також переміщатися на автомобілях, з дитячими колясками і т.д. Крім цього, вони здатні суттєво облагородити територію.

Асфальтування дворів, вулиць, площ - це ознака достатнього рівня цивілізації. Варто відзначити, що асфальтування Українка не повною мірою відповідає сучасним нормам і вимогам. Якісне асфальтове покриття повинне витримувати регулярні великі навантаження. Воно не повинно пошкоджуватися під впливом природних факторів. Сьогодні величезні території в населеному пункті заасфальтовані неякісними матеріалами, мають безліч тріщин і пошкоджень. Асфальтування дворів, вулиць, площ в багатьох регіонах ще тільки належить виконати.

На кінцевий результат впливає не тільки якість матеріалів достатньої щільності, але також достатнє фінансування, дотримання технології всього процесу, рівень кваліфікації фахівців. При цьому потрібно враховувати погодні умови в залежності від типу асфальтування.

Як вирішити проблему

Асфальтування доріг і дворів Українка - це критерій розвиненості цивілізації і соціальної орієнтованості. Асфальтове покриття є одним з найміцніших, довговічних і практичних за умови, що воно виконано у відповідність до всіх вимог і норм.

Переваги асфальтового покриття

 • Стійкість до вологи.
 • Стійкість до різних кліматичних змін.
 • Витримує регулярні великі фізичні навантаження.
 • Довговічність і практичність.
 • Покращує естетичний вигляд території.
 • Комфорт і доступна вартість.

Щоб вирішити проблему недостатнього асфальтування в мегаполісах і менш великих населених пунктах, необхідно дотримуватись рекомендацій.

Залучення висококваліфікованих кадрів, залучення компаній, які мають достатньо досвіду виконання аналогічних робіт, відповідну сучасну техніку і позитивні відгуки замовників.

У великих населених пунктах України є безліч таких компаній, але не кожна зможе запропонувати високу якість робіт, достатньо потужності і ресурсів.

Оновлення відмосток навколо будинку всюди, де це потрібно.

 • Оновлення та укладання асфальту в Українці матеріалами достатньої щільності і відповідної якості.
 • Дотримання всіх етапів процесу.
 • Складання проекту на виконання робіт з укладання асфальту незалежно від обсягу необхідних робіт.
 • Достатнє фінансування

На асфальтування Українка ціна за виконання певного обсягу робіт прораховується заздалегідь. Економити на кадрах, складанні проекту і матеріалах не варто, так як через нетривалий період часу доведеться знову міняти покриття.

Належний контроль якості за виконанням робіт

Своєчасне оновлення відмосток навколо будівель, підняття і заміна люків, установка, заміна бордюрів та поребриків, заміна пошкодженого дорожнього покриття дозволять скоротити витрати і кратність ремонтних робіт. Якщо потрібно асфальтування та ремонт доріг Українка - неодмінно потрібно звернутися до досвідчених професіоналів. Компанія "Лев Груп", яка спеціалізується на проведенні ремонтних робіт і укладанні асфальту, зможе виконати найрізноманітніші замовлення.

Спектр виконуваних послуг "Лев Груп"

 • Установка, заміна бордюрів та поребриків.
 • Асфальтування проїздів, заїздів у двори багатоповерхових будинків і приватних володінь, а також на промислові об'єкти.
 • Ямковий ремонт асфальту Українка .
 • Оновлення відмосток навколо будівель.

Компанія приймає замовлення від приватних осіб, житлових кооперативів, а також державних і комерційних організацій. Фахівці компанії допоможуть скласти проект, проінформують про те, яка ціна буде на надання необхідного обсягу послуг, а також розкажуть, які матеріали будуть потрібні.

На сайті компанії "Лев Груп" є прайс і фото з результатами виконаної роботи і наявною технікою. Висококваліфіковані, досвідчені фахівці впораються з роботою будь-якої складності.

Оновлення відмосток навколо будівель, ремонт або оновлення дорожнього покриття, укладання асфальту на торгових майданчиках, стоянках та прибудинкових територіях буде виконано у відповідність з усіма нормами і правилами. Фото допоможе переконатися в тому, що результат відповідає очікуванням, а прайс дозволить порівняти вартість послуг з вартістю надання подібних послуг в аналогічних компаніях. Асфальтування Українка ціна послуг приємно здивує і порадує потенційних замовників.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію