star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Славутич

Україна наразі втратила дорожнє полотно на 95%. Причин і передумов існує велика кількість. Необхідно вирішувати ці питання поетапно.

Що ж є причиною нашого існування в сегменті асфальтування, герметизації, зачистці і реконструкції дорожніх полотен на ринку довгі роки, так це те, що наша компанія "Лев Груп" займає лідируючі місця в комерційних і житлових питаннях з укладання. Забезпечення профілактичного сервісу парковок, множачи період експлуатації дорожнього покриття і оновлюючи прайс на витрати має особливе значення наших послуг. Крім того, ми зводимо до мінімуму збої і можемо працювати поетапно протягом усього проекту, щоб ваші співробітники, квартиронаймачі, водії і клієнти не відчували незручностей.

Основні напрямки діяльності "Лев Груп"

Наші роботи відомі в багатьох куточках України. Необхідно зауважити, види послуг наших фахівців вже пройшли великий досвід асфальтування Славутич.

Асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Славутичі, асфальтування дворів, вулиць, площ привнесло жителям цього міста багато впевненості в стабільності завтрашнього дня.

Перерахуємо проблеми асфальтування Славутич, ціна нашого часу, яка вирішить їх. Подивимося докладніше.

Ямковий ремонт асфальту Славутич

Виправлення ям в покриттях асфальту поширена потреба Славутича. Налічується типів ушкоджень асфальту незліченна кількість. Вибоїни і тріщини це всього лише кілька з них. Вибоїни утворюються, коли вода потрапляє під тротуар і на закладку через тріск. Дощ розпушує закладку і взимку замерзає, викликаючи заморозки. Коли замерзання під асфальтом відтане, залишається порожнеча. Вага машин і самого асфальту занурюється в цю порожнечу, викликаючи розтріскування асфальту і, в кінцевому підсумку, вибоїну.

Розтріскування - це руйнування асфальту, яке може зажадати окремих видів ремонту в залежності від того, наскільки серйозним є розтріскування. Прямі лінійні тріщини шириною менше сантиметра можуть бути закладені. Тріщина, яка виглядає як павутина, уламки скла або шкіра алігатора, так звана «тріщинами алігатора», не може бути закрита і повинна бути вирізана.

Усунути поломки асфальту можна різними способами. Найпопулярніший метод - вирізати пошкоджену ділянку, розпиляти асфальт, викопати пошкоджену ділянку, відремонтувати основу, а потім укласти ділянку стандартним покриттям. Коли робота завершена, важливо запечатати краї за допомогою асфальтової емульсії (асфальтовий клей), яка склеює шви нового і старого асфальту, щоб запобігти його відшаруванню.

Більшість підрядників не роблять цього, тому обов'язково переконайтеся, що ваш це робить. Інший популярний метод - інфрачервоний нагрів асфальту до температури, яка робить асфальт знову придатним для роботи. Звідти ви додаєте свіжий асфальт і добавки до існуючого асфальту, оновлюєте і ущільнюєте відремонтовану ділянку.

Наша компанія "Лев Груп" може впоратися з будь-яким ремонтом асфальту, який вам потрібен. Всі роботи важливі для нас, і ми приділяємо стільки ж уваги ремонту асфальту, скільки виконуємо наших основних робіт з укладання асфальту. Ми надаємо послуги з ремонту здійснюючи асфальтування та ремонт доріг Славутич.

Асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Славутичі

Важливо зберегти тротуарну парковку для вашої власності. Незалежно від того, чи працюєте ви з житловим комплексом, АЗС, складами або торговим центром, доглянута тротуарна стоянка підвищує привабливість і знижує ризик випадкових травм. Наша асфальтова компанія спеціалізується на мощенні парковок і профілактичному обслуговуванні. Заповнення тріщин і нанесення герметизуючого покриття на вашу парковку може допомогти продовжити термін служби дорожнього покриття і знизити вартість заміни парковки.

Асфальтування проїздів, заїздів опосередковано дотикаються до ангарів, але АЗС активізує дану послугу. Продуктивність спецслужб не завжди виправдовує свою діяльність, а ось наша фірма мобілізує фактори асфальтування Славутич, ціна і швидкість з якістю, що надає позитивний вплив на жителів Славутича.

Багатотисячні відгуки замовників підкреслюють наш досвід у наданні рішень з асфальтування для деяких з найбільш відомих шкіл, торгових центрів, церков поклоніння і промислових об'єктів Славутича. Якщо вам необхідно замінити або відновити поверхню вашого паркувального покриття, наша асфальтова компанія має в своєму розпорядженні обладнанням і кваліфікований персонал, щоб мінімізувати вартість і незручності при заміні вашої парковки.

У нас є досвід і професійний персонал, щоб впоратися з усіма вашими комерційними проектами мощення, великими або маленькими. Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідний прайс, фото наших робіт в Славутичі, високоякісний, довговічний продукт з великою увагою виконавців до деталей за доступною ціною.

Асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Славутич

Технології переробки холодної суміші на основі асфальтової емульсії були визнані за те, що вони дозволяють знизити навантаження на навколишнє середовище, пов'язане з утриманням і ремонтом дорожнього покриття. Насправді, змішування і розміщення проводять при більш низьких температурах, що призводить до економії енергії, зменшення старіння асфальту, виділенню диму і запаху, а також загального зниження викидів в атмосферу. Проте, як і раніше існує ряд проблем, пов'язаних з високою мінливістю відновленого асфальтового покриття, відсутністю стандартних процедур проектування сумішей і задовільними, часто не досяжними, особливо через погану вологостійкість. З іншого боку, додавання гумової крихти в асфальтобетонні суміші в деяких країнах вважається екологічно безпечною та економічно ефективною. Виробництво бітумних холодних сумішей, що містять гумові крихти для створення "більш екологічного" матеріалу для дорожнього покриття з рівнем продуктивності, які можна порівняти зі звичайними матеріалами, являють собою велику проблему для конструювання матеріалів. Асфальтування доріг і дворів Славутич зачіпає окремі райони, де необхідно відновити покриття. Механічні і об'ємні властивості були оцінені по динамічному модулю і непрямій міцності на розтягнення на сухих і кондиціонованих водою зразках.

Додаткові послуги

Особливості асфальтування навколо будинку, вулиць, площ вибирають конкретно нашу компанію "Лев Груп", виходячи з її професіоналів, що працюють по окремими методам. Сюди додають процеси, що передбачають санітарні та екологічні норми. Естетика є рушійним фактором благоустрою будинку і вулиць.

Приватний сектор має перетворення за рахунок наших рішень:

 • Оновлення відмосток навколо будинку;
 • Установка, заміна бордюрів та поребриків;
 • Підняття і заміна люків;
 • Підрядники з мощення, ких потребує вся Україна;

Надаємо послуги асфальту і мощення асфальтування Славутич. Коли ви працюєте з нами, ви отримуєте більше, ніж просто відмінний сервіс. Оновлення та укладання асфальту в Славутичі зачіпає різні групи компаній. Ми обслуговуємо деякі найбільші виробництва, але надаємо таку ж якість і обслуговування клієнтів і малому бізнесу.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію