star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Фастів

Дороги побудуємо або ходити будемо строєм?

Чи потрібно нам асфальтування Фастів?

На це питання не існує дві відповіді. Потрібне негайне! асфальтування та ремонт доріг Фастів. Не будемо поширюватися про занепад загального відсотку дорожнього полотна по країні. Так, в 2020 році на автодорожні інфраструктури планувалося виділити 73,7 мільярда гривень з бюджету, що майже на 25% більше, ніж в 2019 році. Це означає, що Україна лише починає займатися проблемами поганих дорожніх поверхонь.

Слід звернути увагу не тільки на основні, але й на супутні потреби. Оновлення та укладання асфальту в Фастів - первинне завдання, на вирішення якого піде чимало часу і коштів.

Проблема - під нашими ногами!

Україна - європейська держава. В наш час, коли транспортні засоби є у більшості громадян, варто задуматися безпосередньо про те, яка у нас середньостатистична якість доріг?

Все видно неозброєним оком. У сервісі "My maps" від Google виклали окрему схему з дослідженою якістю автомобільних доріг. Однак, в січні 2020 року Укравтодор висунув анонс розгортання наймасштабнішого оновлення доріг за 19 років незалежності України: 4 тис. км доріг державного значення та 2,5 тис. км місцевого.

Зима пройшла і знову ями

Всі знайомі з проблемою псування дорожнього покриття снігоприбиральною технікою, в сприянні з природною корозією, внаслідок зміни температурного режиму і поганих погодніх умов.

Наша компанія "Лев Груп" пропонує рішення як провести якісний ямковий ремонт асфальту Фастів в найкоротші терміни. Завдяки використанню професійної техніки і кваліфікованого персоналу. Оновлення придорожніх зон, тротуарів. Потрібне встановлення, заміна бордюрів та поребриків, адже велика кількість вулиць міста, а саме на околицях, в більш жалюгідному стані, ніж в центральній його частині.

Те, про що забувають, виробляючи оновлення асфальтового покриття.

Роботи з метою асфальтування проїздів, заїздів, нерідко залишаються осторонь, проте так бути не повинно при ремонтах дорожніх поверхонь дворових територій. Попередити корозію фундаменту можна і потрібно, виробляючи оновлення відмосток навколо будівель, це корисно для підвищення терміну служби будинків і різних будівель.

Що щодо об'єднання людей і громадського транспорту? Тут нам до Європи далеко. Адже шлях до зупинки перетворюється на біг з перешкодами.

Наші фахівці допоможуть розрахувати витрати, виконуючи асфальтування Фастів, ціна послуг буде вказана в гривнях.

Що ще можна охопити, проводячи асфальтування Фастів

Асфальтування дворів, вулиць, площ після завершення викликає відчуття акуратності, доглянутості та порядку. Зовнішній вигляд - це показник. І охайність міста стане його візитною карткою.

Асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Фастів входить в список того, що ми пропонуємо в спектрі своїх послуг.

Технологічний процес

Виконується відповідно до ГОСТ. Для будівництва нової або відновлення існуючої дороги, потрібно почати з етапу проектування. Тут і визначається головна характеристика майбутнього дорожнього покриття.

Визначити пропускну спроможність, максимальне навантаження, планований термін експлуатації. Тільки після цих етапів проводиться вибір оптимальної технології укладання асфальту і розгортаються будівельно-укладальні роботи.

Гарячий асфальт.

Суміш для асфальтування готується з використанням в'язких і рідких нафтових бітумів. Укладання можна проводити і взимку, але при температурі повітря не нижче 5 °C, а суміші не нижче 120 °C. Перед укладанням асфальту шматок дороги, на яку будуть наносити асфальтобетонну суміш, висушують і готують за допомогою спеціальної техніки. Суміш асфальтобетону рівномірним шаром розподіляють по заданій території за допомогою асфальтобетоноукладальника. Коткують асфальт, задіюючи кілька катків (видно на фото), за допомогою послідовного ущільнення.

Холодний асфальт.

Останнім часом набирає обертів і користується великим попитом укладка холодного асфальту. Відмінна риса цього методу - простота, а також відсутність особливих розташувань до температурних режимів і погодних умов.

Завдяки цій технології можливе проведення поточного ремонту після закінчення декількох годин, невеликій витримці, дорожнє покриття готове до продовження експлуатації. Вибравши холодне асфальтування Фастів , ціна збільшується, але терміни проведення робіт колосально зменшуються.

Досить чекати, давайте діяти!

Людям, які рухаються по вулицях і подвір'ях, автовласникам і автолюбителям необхідно збиратися і писати колективне звернення до органів влади, відгуки на міських ресурсах в інтернеті, докладайте фото до заявок, щоб вирішити врешті-решт проблему, що тягнеться десятиліттями! Невже знайдуться байдужі до цієї проблеми?

Рішення є - кошти виділяє уряд. Потрібно лише проявити громадянську активність і отримати місто, в якому будь-яка мама буде рада вийти у двір зі своєю дитиною, а водієві можна не боятися угробити машину.

Ціна ваших зусиль - красиве процвітаюче місто. А в цілому потужна європейська Україна.

Додаткові послуги та товари. Профільні послуги

 • Встанолення, заміна бордюрів та поребриків;
 • Підняття і заміна люків каналізаційних, водопровідних та інших комунікацій;
 • Оновлення відмосток навколо будинку (житлового);
 • Оновлення відмосток навколо будівель (промислового/складського типу);
 • Асфальтування дворів, вулиць, площ.

Товари для приватних осіб

Тепер в доступі асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт, Фастів приймає поставки, замовлення здійснює наша компанія "Лев Груп". Ознайомитися з повним переліком послуг і продукції, а також дізнатися вартість можна, вивчивши наш прайс.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію