star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Вишневе

Під'їзна доріжка, що веде до будинку або підприємства може залишити незабутнє враження на відвідувачів, тому люди, які живуть або працюють в цьому будинку, повинні бути впевнені, що це враження буде позитивним. Потенційні відвідувачі часто дивляться фото дворів і будівель на карті, перш ніж вирушити туди.

Така суттєва процедура як установка, заміна бордюрів та поребриків біля будинку істотно змінює враження від нього. Тріснуті та зламані під'їзні шляхи та деталі надають власності запущений, занедбаний вигляд, і досвід водіння або ходьби по ним вплине на настрій відвідувачів в гіршу сторону. Асфальтування Вишневе створює шляхи, які виглядають гладкими, доглянутими і дозволяють легко орієнтуватися, залишають людей спокійними і розслабленими. Не асфальтовані маршрути, яких багато в Україні, здаються тісними, грубими, неохайними. По такій дорозі дуже незручно їхати на автомобілі і йти, дрібні камінчики і бруд псують взуття. Така дорога робить людей напруженими і нервовими

Недорогий і екологічно нешкідливий спосіб надати доглянутий вигляд простору при комерційному, житловому і промисловому приміщенні - це асфальтування Вишневе. Ціна такої роботи нижча, ніж укладання бруківки, так як робота відбувається набагато швидше.

Переваги асфальтованих шляхів

Простору в країні Україна надають доглянутий вигляд за допомогою бруківки, бетону. Але найкраще для цієї мети підходить стійкий, гладкий матеріал - асфальт. Крім дешевизни асфальтування доріг і дворів в Вишневе володіє й іншими перевагами:

 • міцність;
 • має дуже гладку поверхню, яка забезпечує зручне і безбар'єрний;
 • пересування.

Асфальтовані під'їзні шляхи підходять для всіх об'єктів нерухомості, включаючи побутові та комерційні, а також для заміських або сільських об'єктів нерухомості.

Асфальтування знадобиться також для аварійних робіт: починаючи з ремонту пошкоджень, викликаних водопровідною магістраллю, що лопнула і закінчуючи заповненням раптових вибоїн.

Ціни на асфальтування та ремонт доріг Вишневе варіюються в залежності від виду роботи і розраховуються, як правило, за квадратний метр або за час, витрачений на благоустрій території.

Фахівці проводять огляд об'єкту і визначають, що можна зробити, після чого надають клієнтові точний кошторис для укладання асфальту або показують прайс. Різноманітні і ексклюзивні інтер'єри сучасних дворів вимагають різні методи для процедури оновлення і укладання асфальту в Вишневе.

Рекомендована асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Вишневе для баскетбольного майданчика в школі може відрізнятися від благоустрою під'їзної доріжки. Почитайте відгуки власників таких територій в Україні.

Прайс компаній на асфальтованих під'їзних доріжках зазвичай вищий, тому що вони зазвичай покривають велику площу, ніж, скажімо, внутрішній дворик. Популярною послугою для благоустрою є оновлення відмосток навколо будівель: красиві фото "до і після" демонструють це.

Додаткові корисні послуги "Лев Груп"

Якщо благоустрій простору вже замовлялося раніше компанією, можна обійтися просто шліфуванням - процедурою по догляду за двором. Для виконання цього завдання буде потрібно кілька інструментів. Вартість відновлення асфальтової під'їзної доріжки, як правило, менше, ніж прайс за послуги з укладання асфальту з нуля, оскільки ніяких земляних робіт або підготовки майданчика не буде потрібно. Попитом користується також ямковий ремонт асфальту в Вишневе.

Крім стандартної послуги асфальтування Вишневе ціна яких може бути знижена при замовленні благоустрою великих доріг, компанії "Лев Груп" можуть надавати багато додаткових послуг. Наприклад, підняття і заміна люків, оновлення вимощення навколо будинку.

Є один аспект, який може зробити асфальтування дворів, вулиць, площ більш складним, - це форма шляху. Більшість шляхів, прилеглих до житлових будинків і дворів, мають пряму і прямокутну форму. Однак можна вибрати більш круглу або вигнуту форму для під'їзної доріжки, якщо потрібно щось унікальне. Це істотно збільшить вартість на асфальтування проїздів, заїздів або оновлення відмосток навколо будівель.

При впорядкуванні двору в Україні, який знаходиться в місті, необхідно отримати дозвіл муніципальної влади на будівництво нової дороги або шляху. Це правило поширюється, в тому числі і на асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Вишневе. Ваш новий асфальтовий дизайн повинен враховувати безпеку доріг.

Розрахуйте приблизно, скільки матеріалу знадобиться

Майте на увазі, що паркувальне місце в межах власності між кордоном і будівлею має бути не менше 5 метрів. Додайте до цього 6 м довжини кросовера, і ви отримаєте 11,5 м довжини для асфальтового покриття.

Майте на увазі, що паркувальне місце в межах власності між кордоном і будівлею має бути не менше 5 метрів. Додайте до цього 6 м довжини кросовера, і ви отримаєте 11,5 м довжини для асфальтового покриття.

Що стосується ширини асфальтованої під'їзної доріжки, то вона може залежати від розміру гаража та від виду приміщення, до якого прилягає шлях. Для житлового гаража на одну машину ширина під'їзної доріжки повинна становити приблизно 3-4 м на лінії бордюру і 3 м на кордоні.

Якщо ви очікуєте інтенсивний рух, тому що ви асфальтуєте комерційну зону, ваша під'їзна дорога повинна бути набагато товща.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію