star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Богуслав

Асфальтування Богуслав на сьогодні є затребуваною послугою.

Асфальтування доріг і дворів Богуслав дозволяє мати міцне, зручне і довговічне дорожнє полотно, яке гарантує надійне переміщення транспортних засобів. Асфальт укладають не просто на траси. Його застосовують, щоб облаштувати території, створювати доглянуті дитячі майданчики і красивий тротуар.

Головні переваги

Асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Богуслав є найнадійнішим видом дорожнього полотна. За допомогою підвищеної надійності він здатний витримувати великі механічні навантаження і не потребує ремонту ще довгі роки. До того ж крім цього, асфальтування та ремонт доріг Богуслав здійснюється в різних випадках.

Сьогодні ямковий ремонт асфальту Богуслав такими досвідченими фахівцями, як співробітники нашої компанії, проводиться за кілька днів. Головною перевагою застосування використання асфальтної (асфальтової) крихтою, холодного асфальту Богуслав вважається можливість вторинних переробок. Тут колишнє покриття знімають і заново переробляють.

Найважливішою перевагою асфальтування дворів, вулиць, площ вважається їх привабливий зовнішній вигляд. З цієї причини подібний вид матеріалу в основному використовується для облаштування ділянок. Це дає можливість набагато полегшувати догляд і прибирання площі біля житлового будинку або адміністративної будівлі в Україні.

Ціна питання

На асфальтування Богуслав ціна буває різна. Вартість залежить від численних факторів. Найважливішими з них вважають:

 • Особливість виконуваних робіт. Оновлення та укладання асфальту в Богуславі обходиться дорожче ямкових ремонтних робіт. Додають в прайс і додаткові елементи, наприклад, установка, заміна бордюрів та поребриків;
 • площа асфальтування дворів, вулиць, площ;
 • тех. стан об'єкта покриття. У більшості випадків потрібно проводити додаткові роботи: вивозити будівельне сміття, проводити демонтаж старих покриттів і зазвичай потрібне оновлення відмосток навколо будинку;
 • механічне навантаження на майбутнє полотно;
 • розташування об'єктів.

Необхідно додати, що в будь-якому окремому випадку на асфальтування Богуслав ціна виявиться різною. З цієї причини перед роботами необхідно проводити порівняння пропозиції декількох компаній, і ви переконаєтеся, що наш прайс і відгуки в Україні найприйнятніші.

Дороги є головними артеріями цивілізацій. Є дороги - є розвиток, а якщо є асфальтовані дороги, то область швидко розвивається. Мобільність бізнесів, людей, послуг - все це є важливими факторами успішності країни.

Десь траси в Україні зводять з бетону, десь асфальтовані, третім і грунтових вистачає. Сьогодні економічно ефективним покриттям доріг вважається асфальт. Якщо ви в пошуках надійної компанії, то рекомендуємо звернутися до нас. Крім того, фахівці нашої компанії виконували ремонт трас, облаштування пішохідної доріжки, бордюрів, парковок і багато іншого.

Асфальт, порівнюючи з іншими видами покриттів, бетонними сумішами можна укладати в будь-якій кліматичній зоні. Це покриття може витримати підвищені навантаження, водостійкість. Надійність асфальту, якщо за ним гарантується правильний догляд і експлуатація, зберігається тривалий час.

Переваги асфальтування

 • Асфальтування проїздів, заїздів високорентабельне;
 • Облаштування асфальтоукладальної суміші не просто і швидко. Схоплювання і застигання розчинів відбувається за кілька діб, а потім по трасі можуть переміщатися транспортні засоби;
 • Вкрита асфальтом дорога дуже безпечна для водіння;
 • Обслуговування асфальтованої траси доступне за ціною і ремонт триває не довго. В Україні особливим попитом користується ямковий ремонт, коли дефекти закладаються за допомогою додавання розчину на старий асфальт.
 • Асфальтову суміш ви можете багаторазово застосовувати.

Яким чином укладається асфальт?

Роботи з асфальтування, установка, заміна бордюрів та поребриків здійснюються згідно техдокументації. Спочатку готується технічне завдання, а потім узгоджується серед замовників і підрядників. Від якості підготовчої роботи залежить як швидко проходить облаштування асфальту, його тривалий термін, час експлуатації.

Розчин підбирається з урахуванням особливостей ґрунту, ступеня та інтенсивності навантажень, кліматичних умов. Під час проектування асфальтування, підняття і заміни люків передбачається дренажна система, пішохідна зона, а також різні об'єкти (люки, труби та багато іншого).

Одне з найбільш найважливіших якостей трас вважається фундаментальна основа - утрамбовання пісочних основ, яке відсипане за допомогою щебеню.

Професійний підхід

Для того, щоб дорожнє полотно прослужило довгі роки, оновлення відмосток навколо будівель варто довірити лише досвідченим фахівцям. Київ є великим мегаполісом, де є численні компанії, які займаються укладанням асфальту.

Перед тим як підібрати фахівця, радимо ознайомитися з відгуками інших клієнтів, переглянути фото зроблених оновлень відмосток навколо будівель і переконатися в якості застосовуваних матеріалів. Лише в такому випадку ви можете бути впевненим в точному обліку технологій асфальтування і відповідальному підході до робіт.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:



Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію