star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Біла Церква

Якісне асфальтування доріг

Асфальтування доріг є економічно вигідним. Вартість ремонтних робіт, витратних матеріалів буде невисокою в порівнянні з іншими варіантами. Укладання асфальту займає не багато часу.

Якщо вам необхідно виконати асфальтування Біла Церква, ціна ремонтних робіт в нашій компанії цілком доступна. Крім цього, асфальтове покриття є довговічним, його використовують кілька десятків років. Наша компанія в Україні надає професійні послуги з асфальтування, подальшого благоустрою міських доріг, прилеглих територій за прийнятною ціною. У нас є необхідне обладнання, спеціалізована техніка для проведення ремонтних робіт на будь-яких дорогах.

Наші фахівці здатні вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

Компанія "Лев Груп" надає асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Біла Церква на високому рівні. Переглянувши фото і прайс лист, прочитавши відгуки попередніх замовників ви зможете замовити асфальтування дворів, вулиць, площ за прийнятною ціною. Кваліфіковані фахівці зроблять ремонтні роботи асфальту якісно і оперативно. У своїй роботі майстри використовують:

 • сучасне обладнання;
 • інструменти;
 • новітні технології укладання;
 • якісні матеріали.

Якщо вам потрібне оновлення і укладання асфальту в Біла Церква, то ви можете зателефонувати до нас. Всі види робіт здійснюються відповідно до вимог ГОСТ, СНиП. Асфальтування дворів, вулиць, площ проводяться досвідченими фахівцями, в найкоротші терміни.

Послуги асфальтування, ремонт вулиць

Асфальтування в основному замовляють при облаштуванні транспортних доріг, вулиць і майданчиків. В даному випадку мова йде про будівництво об'єктів. Тому слід звернути увагу на суворе дотримання всіх запланованих робіт для благоустрою території, майданчики. Наша компанія в Україні надає якісні послуги з асфальтування та подальшого обслуговування вулиць, дворів, майданчиків і доріг. Ми готові запропонувати всі види ремонтних робіт по влаштуванню доріг. Установка, заміна бордюрів та поребриків проводиться професіоналами на високому рівні.

На початковому етапі всіх робіт фахівці виїдуть для візуальної оцінки території, для вивчення особливостей певної місцевості. Після цього готується проект, встановлюється ціна на асфальтування доріг і дворів Біла Церква.

Звернувшись до нас, ви зможете замовити оновлення відмосток навколо будівель, а також асфальтування та ремонт доріг Біла Церква недорого. У прайс-листі ви зможете дізнатися вартість послуги. Ми пропонуємо клієнтам вигідні умови для роботи.

Спеціалізована техніка

Дороги це великі будівельні об'єкти, вони можуть в процесі експлуатації не витримати великих навантажень. Під час будівництва доріг важливе значення має застосування спецтехніки в роботі. Це можуть бути вібраційні катки, що дозволяють ефективно ущільнити грунт, щебінь, асфальтове покриття. У нас є власна спецтехніка, яка дає можливість виконувати ремонтні роботи оперативно, на високому рівні. З цієї причини робота з нами буде ефективною.

На нашому сайті в Україні ви зможете подивитися фото робіт, замовити оновлення відмосток навколо будівель, а також асфальтування Біла Церква ціна ремонтних робіт вигідна.

Фахівці в роботі використовують сучасні рішення, нові технології. У нас ви зможете замовити оновлення відмосток навколо будівель, асфальтування проїздів, заїздів, а також ямковий ремонт асфальту Біла Церква при необхідності. Підняття і заміна люків проводиться фахівцями із застосуванням спеціальної техніки, ущільнення поверхні здійснюється самоскидами. Для того, щоб зробити асфальтування Біла Церква використовуються дорожні фрези, асфальтоукладальники. В результаті ви отримаєте якісне асфальтове покриття в зазначений термін.

Установка, заміна бордюрів та поребриків проводиться із застосуванням спеціалізованої техніки. Ущільнення поверхні території виконується самохідними катками необхідної ваги. Якщо вам потрібно асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Біла Церква, то в нашій компанії  "Лев Груп" послуга здійснюється під ключ. У нас є все необхідне обладнання для організації робіт. Асфальтова крихта є незамінною для облаштування економічних проїздів, стоянок, а також дитячих, спортивних майданчиків.

Якщо вам потрібно оновлення відмостки навколо будинку, то ви можете звернутися до нас. Для того, щоб зробити ремонт асфальтового покриття використовуються ручні інструменти, відбійні молотки, катки, фрези. Ми надаємо також послуги з часткового ремонту асфальтових покриттів, послуги капітального асфальтування.

Асфальтування потрібно виконувати в найкоротші терміни. Це обумовлено тим, що асфальтове покриття швидше висихає, твердіє, його потрібно оперативно обробляти, а також з причини перекритого дорожнього руху. У нашій компанії "Лев Груп" весь кошторис обговорюється до складання договору про роботу. Звернувшись до нас, ви зможете замовити якісні послуги з асфальтування доріг, тротуарів, вулиць і майданчиків.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію