star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Коростишів

Однією з причин, за якими вулиця може здаватися недоглянутою, це погана дорожня інфраструктура. Багато в чому саме від того, наскільки якісно виконано асфальтування Коростишів, буде залежати оцінка благоустрою кожної ділянки.

Наша компанія "Лев Груп" готова виконати асфальтування територій, стоянок заправок, АЗС, ангарів, складів в Коростишеві Україна.

Чому оновлювати дорожню інфраструктуру так важливо

Дорожнє покриття повинне регулярно оновлюватися з наступних причин:

 • Від цього залежить безпека на дорозі. Згідно зі статистикою досить часто причиною ДТП стає незадовільний стан дорожнього полотна. Що ще гірше, дуже часто нещасні випадки з пішоходами відбуваються через погано закріплений люк або решітку. Цього можна уникнути, якщо вчасно усувати будь-які недоліки;
 • Зниження середньої швидкості руху і утворення заторів. Дороги не даремно називають «артеріями» міста. Якщо вони будуть в незадовільному стані, то на вулицях міста з високою ймовірністю утворюватимуться затори, що вкрай небажано.
 • Незадовільний зовнішній вигляд. Жити в добре облаштованому місті мріє практично кожен. Цю мрію легко реалізувати - необхідно замовити асфальтування Коростишів, ціна якого буде залежати від обсягу робіт. Фото такого міста вселяють позитивні емоції. Навіть оновлення відмосток навколо будівель може облагородити вигляд вулиці.
 • Поїздка по місту стає некомфортною. Якою б м'якою не була підвіска автомобіля, вона не може повністю погасити ті коливання, які з'являються при їзді по дорозі з ямами. Виконати ямковий ремонт асфальту Коростишів Україна не складе труднощів, а ось результату роботи будуть раді всі автомобілісти.

Які роботи виконуються в дорожньому благоустрої

Збираючись замовити асфальтування та ремонт доріг Коростишів, слід знати про те, які роботи проводяться для поліпшення стану дорожньої інфраструктури:

 • Оновлення відмосток навколо будівель. Це невеликий скіс, який завжди повинен бути змонтований навколо будівлі;
 • Підняття і заміна люків і решіток. Вони повинні бути повністю цілими. В інших випадках ці предмети підлягають заміні;
 • Установка, заміна бордюрів та поребриків. Оновлення бордюрного каменю - ще одна невід'ємна частина облагородження території;
 • Асфальтування дворів, вулиць, площ. У цьому місці потрібно приділити особливу увагу надійності полотна, тому співробітники компанії ретельно підготуються до роботи;
 • Асфальтування проїздів, заїздів. У цих місцях часто спостерігається інтенсивний рух, а тому провести асфальтування доріг і дворів Коростишів слід так, щоб термін служби покриття був досить тривалий.

Для того, щоб дізнатися, яка ціна проведення робіт, необхідно скласти кошторис на основі результатів огляду місця, що вимагає ремонту.

Як проводяться дорожні роботи

Для того, щоб оновлення і укладання асфальту в Коростишеві Україна була виконана якісно, а результат роботи був досить довговічним, необхідно розділити проект на декілька етапів і неухильно дотримуватися технологій:

 • Компанія отримує заявку і готується до виїзного ремонту. Завдання може бути абсолютно будь-яким - навіть оновлення вимощення навколо будинку має бути виконано поетапно.
 • Співробітник виїжджає на огляд об'єкта, щоб зробити необхідні заміри і зробити фото. На цьому етапі відбувається збір необхідних даних для підготовки до реальних дій. Складається попередній кошторис відповідно до встановленого прайсу.
 • Закуповується асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Коростишів. Вона проходить перевірку якості перед тим, як відправитися на об'єкт.
 • Матеріали і техніка доставляються на об'єкт. Виконується асфальтування дворів, вулиць, площ або інших територій, а також установка, заміна бордюрів та поребриків.
 • Виконується перевірка якості. Робота здається замовникові.

В процесі проведення робіт вартість проекту може незначно змінитися в залежності від зміни певних факторів. Перерахунок буде здійснений відповідно до прайсу, який встановлений компанією.

Переваги звернення в "Лев Груп"

Збираючись виконати асфальтування Коростишів, ціна якого залежить від обсягу виконаних робіт і витрачених матеріалів, доведеться витратити багато часу, вибираючи відповідного виконавця. Наша компанія готова запропонувати наступні переваги:

 • Перевірені постачальники. Якість дорожнього покриття і термін його служби багато в чому залежать від того, які матеріали були використані. Ми використовуємо тільки матеріали від постачальників, яким довіряємо.
 • Кваліфіковані й досвідчені співробітники. Вони справляються з завданнями будь-якої складності, виконуючи навіть неординарні проекти. Так, наприклад, оновлення відмосток навколо будівель часто виконується поруч зі спорудами різного типу.
 • Потужна техніка. Спецтехніка постійно проходить обслуговування, щоб роботу не доводилося переривати через поломки.
 • Стислі терміни. Дорожні роботи приносять масу незручностей автомобілістам і пішоходам, і тому ми намагаємося впоратися із завданням якомога швидше. Якщо погані погодні умови не зупинять укладання асфальту, проект буде закінчений в строк.
 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію