star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Козятин

Проблема асфальтування в сучасних містах завжди досить актуальна. В умовах сучасності можна спостерігати, що Україна має великий транспортний і автомобільний трафік. Якщо асфальтування доріг і дворів Козятин для пішоходів особливо змінам не піддалося, то для автотранспорту ситуація звичайно відрізняється.

Сучасний асфальтобетон це гідний матеріал, який використовується при благоустрої міських вулиць і приватних територій. Покриття з асфальтобетону мають високі показники за якістю, міцності та довговічності. Проте, потрібно чітко дотримуватися регламенту з укладання асфальту, не забувати про правильний порядок дій - розмітка обраної ділянки, підготовка основи для роботи, установка, заміна бордюрів, поребриків, створення подушки, емульсійна обробка, укладання самого асфальту. Якщо розглядати асфальтування Козятин, ціна на такі роботи буде прийнятна в нашій компанії "Лев Груп".

Для транспорту асфальтування та ремонт доріг Козятин, включає в себе:

 • оновлення та укладання асфальту Козятин на проїжджих частинах транспортної інфраструктури;
 • ямковий ремонт асфальту Козятин;
 • асфальтування дворів, вулиць, площ;
 • асфальтування проїздів, заїздів;
 • асфальтування території, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Козятині.

Для надання привабливого вигляду, а також для зручності пішоходів асфальтування Козятин (Україна) передбачає наступне:

 • оновлення вимощення навколо будинку;
 • асфальтування дитячих майданчиків;
 • оновлення відмосток навколо будівель;
 • асфальтування дворів, вулиць, площ;
 • установка, заміна бордюрів та поребриків;
 • підняття і заміна люків.

Таким чином, асфальтування Козятин - це цілий комплекс складних робіт і процесів для надання місту приємного зовнішнього вигляду. Сучасні матеріали досить надійні. Сьогодні ми можемо почути про такі матеріали як асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Козятин, а в різних каталогах можемо вільно подивитися їх фото, на сайтах ознайомитися з тим, які є відгуки, дізнатися вартість, подивитися весь прайс. Як правило, компетентна компанія такі відомості вказує досить повно і ціна, яку містить прайс на сайті, актуальна.

Будь-яка компанія використовує два види асфальтобетону: гарячий і холодний.

Перший вид актуальний, коли укладається повністю нове дорожнє полотно. При цьому використовується більш складна техніка - асфальт в гарячому вигляді доставляється прямо на місце, після чого проводяться асфальтоукладальні роботи. З холодним асфальтом можна працювати в будь-яку погоду і в будь-який час року. Переважно він застосовується для ремонту раніше покладеного покриття. До речі, асфальт в холодному вигляді можна купити самому і виконати ямковий ремонт. Також можна виконати своїми руками таку роботу як оновлення відмосток навколо будівель, наприклад, особистого гаража, приватного будинку та ін. Нічого складного в цьому немає, лише потрібно пам'ятати про послідовність етапів асфальтування.

Взагалі, процес укладання асфальтобетону досить специфічний. При міських обсягах такі роботи потрібно довіряти професіоналам, оскільки у них в наявності є спеціальна техніка та досвід проведення таких робіт. Україна намагається піклуватися про своїх громадян і особливу увагу приділяє облаштуванню тротуарів. Тому до таких покриттів повинні пред'являтися чіткі вимоги:

 • висока зносостійкість;
 • стійкість до механічних і температурних впливів;
 • хороше зчеплення з підошвою взуття;
 • низька здатність до поглинання вологи;
 • морозостійкість;
 • гідний зовнішній вигляд.

При влаштуванні тротуарів застосовується один з наступних підвидів асфальту:

 • піщаний;
 • литий;
 • дрібнозернистий.

Перший використовується, як правило, для ремонту тріщин, ям, відколів, можлива заливка додаткового шару. Литий асфальт укладають за допомогою асфальтоукладача гарячим способом, після чого, він розрівнюється вібраційними котками.

Загальне правило: товщина асфальту для тротуару - 3 сантиметри. До складу цієї суміші в певних пропорціях входить бітум, пластифікатори, пісок, гравій та щебінь.

Крім самої асфальтобетонної суміші для робіт потрібні просочувальні склади. Їх ціни і фото можна також знайти на сайтах виробників. Найбільш часто використовується бітумна емульсія, ціна її не висока, але і якість не на висоті. При використанні цієї пропитки постійно доводиться оновлювати дорожнє покриття, підійде для таких робіт, як оновлення відмосток навколо будівель.

Наступною за якістю йде - кам'яновугільна смола, вона проявляє нейтралітет до нафтопродуктів і довговічна. Найдорожчий і найякісніший просочувальний матеріал на основі акрилового полімеру. Цей вид використовують там, де передбачаються великі навантаження, наприклад, спортивні палаци і стадіони, тенісні корти і тому подібні.

Для таких заходів, як асфальтування Козятин, ціна асфальту замовників не лякає. В цілому вартість повинна бути нижче, оскільки великі обсяги створять велику кількість оптових знижок і додаткових пропозицій. А за умови дотримання необхідних вимог і правил, буде створено зручне, красиве і безпечне покриття, яке збереже свої властивості на довгі роки.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію