star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Бобровиця

На жаль, ми часто стикаємося з такою проблемою, як неякісно асфальтовані дороги. У містах різних країн рідко можна зустріти вулиці, де були б дороги без ям, тріщин і т.п. Україна теж в цьому списку.

Тому проблема асфальтування доріг актуальна в наш час. Щоб вирішити це завдання і всі проблеми, що випливають з нього, необхідно знайти компанію, яка з великою відповідальністю підходила б до своєї справи, виконувала свою роботу якісно, і до того ж, важливо, щоб вартість послуг була розумною.

Вітаємо, ваші пошуки закінчилися, наша компанія ідеально для Вас підійде!

Приватне підприємство Лев Груп надає величезний список послуг, що сприяють усуненню несприятливих клопоту:

 • асфальтування дворів, вулиць, площ;
 • установка, заміна бордюрів та поребриків площ;
 • оновлення вимощення навколо будинку, будівель, а також багато іншого.

Пропонуємо докладніше вивчити послуги, які входять в перелік. Так Ви зможете переконатися в тому, що проблем, звичайно, багато, але рішення їх одне - наша компанія.

Чим займається компанія?

Отже, список послуг, що надаються приватним підприємством "Лев Груп":

1. Оновлення та укладання асфальту в Бобровиця;

Наша компанія укладає асфальти по всьому Бобровиця, найближчого регіону і території України в цілому, також оновлює старий, якщо в цьому є необхідність.

2. Асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Бобровица;

Ми не просто користуємося якимись старими способами укладання асфальту, ми пропонуємо нашим клієнтам кращі продукти, кращі європейські технології, щоб продовжити час служби рівних, якісних доріг. Для цього наші фахівці проходили багаторічну практику в Європі.

3. Ямковий ремонт асфальту Бобровица;

Припустимо, не потрібно повністю перестилати асфальт, змінювати його, в цьому випадку наша компанія підходить до проблеми точково. Ми ремонтуємо різні великі і малі тріщини, ями. І ви можете бути впевнені, що вони будуть довго зберігати свою рівність і надійність.

4. Асфальтування дворів, вулиць, площ;

Стелимо асфальт у дворах житлових будинків, на вулицях, на площах. Завжди підходимо до виконання педантично і якісно, адже ми дбаємо не тільки про водіїв і їх транспортні засоби, але й пішоходів, матерів з колясками та літніх людей.

5. Асфальтування проїздів, заїздів;

6. Асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Бобровиці;

Наша компанія часто надає всі перераховані вище послуги, але це не все. Також до нас нерідко звертаються з наступними скаргами, які ми теж з легкістю усуваємо, виконуючи таку роботу, як:

7. Установка, заміна бордюрів та поребриків;

8. Підняття і заміна люків;

9. Оновлення вимощення навколо будинку;

10. Оновлення відмосток навколо будівель;

Якщо у дворі Вашого будинку погані дороги, то послуга асфальтування доріг і дворів Бобровица (асфальтування та ремонт доріг Бобровица) врятує Вас, Ваші нерви, та ще й Вашу машину.

Якщо бордюри на вулиці постаріли, зруйнувалися, то вашій увазі послуга - встановлення, заміна бордюрів та поребриків.

А раптом навколо будівлі вашої роботи, вдома потрібно постелити або ж замінити вимощення, то знову ж послуга, яка надається нашою компанією - оновлення відмосток навколо будівель, прийде до вас на допомогу.

Ми вирішуємо багато проблем, робимо це швидко і якісно.

Наша компанія працює по країні Україна, набравши в рядку пошуку, наприклад, "асфальтування Бобровица ціна", ви, якщо раптом втратили зв'язок з нашою компанією, легко зможете нас знайти.

Перевага приватного підприємства "Лев Груп" в тому, що ми охоплюємо величезний спектр послуг, що надаються. Від асфальтування вулиць до поновлення відмосток навколо будівель. Ми виконуємо різну роботу, до того ж, у нас вигідний прайс. Але зауважте, ми робимо свою роботу не заради грошей, а заради нашої країни, наших міст, наших вулиць. Ми хочемо, щоб Україна завжди асоціювалася у приїжджих і туристів тільки з гарними вулицями, гарними дорогами. Тому для нас не так важлива ціна, вартість наших послуг вигідна, доступна для всіх верств населення.

Також, причина, по якій ви повинні вибрати саме нас полягає в тому, що асфальтування дворів, вулиць, площ, проїздів, заїздів і багато чого іншого здійснюється виключно обладнанням високої якості. Ніяких старих "дідівських" інструментів. Якість для нас - це головне.

Також, ми працюємо тільки з високоякісною сировиною, щоб результати наших робіт прослужили довгий час. У нашій команді тільки кращі фахівці, справжні генії в даній сфері послуг, знову ж таки, щоб надати вам найкращий результат.

Тому на адресу нашої компанії приходять тільки позитивні відгуки. Клієнти завжди задоволені тим, яку роботи виконала наша команда. Наші хлопці завжди толерантні, відкриті, і готові на багато що, аби задовольнити бажання клієнтів. Багатьох наших замовників привертає вигідна ціна за наші послуги, тому швидше за звертайтеся до нас, якщо ще сумніваєтеся.

Повірте, проблеми зі станом доріг, асфальту повинні вирішуватися негайно, тому що це прямо позначається на жителях, громадянах. Погані дороги псують наші машини, скорочують терміни їх служби. Красиві, оновлені вимощення навколо будівель привертають увагу відвідувачів. Загалом, все це побічно стосується нашого життя і нас самих. Ми хочемо зробити Ваше життя кращим і робимо це.

Пам'ятайте, ми працюємо якісно, а ви радієте результату.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію