star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Бровари

Асфальтування доріг: де найкраще виконують цю послугу в Україні?

Так як дефекти на дорожньому покритті не тільки ускладнюють пересування, а й псують загальну картину екстер'єру, необхідно правильно вибрати компанію, яка візьметься за асфальтування дворів, вулиць, площ і багатьох інших об'єктів. Благо, наші фахівці (Україна) пропонують не тільки високоякісне асфальтування (Бровари), але й привабливий прайс.

Особливості приватне підприємство "Лев Груп"

Асфальтування (Бровари) - це трудомістка і багатоетапна операція, тому вона вимагає від працівників не тільки величезного багажу знань, а й досвіду. Так, завдяки співробітникам нашої фірми, асфальтування дворів, вулиць, площ проходить не тільки максимально якісно, але й в найшвидший термін.

Крім професійної робочої команди, тут асфальтування доріг і дворів (Бровари) проводиться із залученням високоякісної сировини. Наприклад, асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт (Бровари) поставляються від найкращих виробників в країні (Україна), що дозволяє створити рівне і довговічне полотно.

Чи можливо уявити асфальтування дворів, вулиць, площ без відповідної техніки? Звичайно ж ні. Тому наша компанія використовує в своїй роботі тільки новітній інвентар, який був виробленй із застосуванням останніх технологій (на сайті надаються фото обладнання, без якого робота вважається неможливою).

Про послуги

Своїм клієнтам компанія приватне підприємство "Лев Груп" (Україна) надає широкий перелік послуг, де основними вважаються:

 • асфальтування та ремонт доріг (Бровари);
 • оновлення і укладання асфальту в Бровари, також області;
 • ямковий ремонт асфальту (Бровари);
 • асфальтування проїздів, заїздів і багатьох інших об'єктів;
 • асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів і так далі в Бровари і області.

Крім цього, тут замовникам пропонуються і другорядні послуги, в список яких входять:

 • встановлення, заміна бордюрів та поребриків;
 • підняття і заміна люків в будь-якій місцевості;
 • оновлення відмосток навколо будівель, включаючи також приватні будинки.

Фінансове питання

Замовляючи асфальтування (Бровари), ціна вважається одним з вирішальних чинників у виборі тієї чи іншої організації. Так, постійні клієнти нашої компанії давно знають, що тут вартість послуг визнана привабливішою, ніж по всій країні: незважаючи на одні з найнижчих розцінок, дуже часто в прайс включена ціна із задіянням акції на ту чи іншу послугу.

Крім цього, замовляючи на регулярній основі саме тут асфальтування (Бровари), ціна для постійних клієнтів буде включати в себе різні бонуси, які дозволять суттєво заощадити.

Якщо говорити в цілому, то розцінка за ту чи іншу послугу буде залежати від складності роботи і площі території, що піддається ремонту. Приблизно дізнатися суму можливо у консультанта, зателефонувавши за вказаним на сайті номером або ж написавши на електронну пошту компанії. Вибравши другий варіант, бажано в деталях описати проблему і докласти фото майданчика, який потрібно відремонтувати.

Інші переваги фірми

Бажаючи виконати оновлення відмосток навколо будівель з нами, важливо знати всі переваги, яких немає у конкурентів. Отже, тут:

 • встановлення, заміна бордюрів та поребриків, а також багатьох інших об'єктів виконується в максимально короткий термін (протягом декількох годин робота може бути завершена);
 • всі операції виконуються досвідченими робітниками, які мають спеціальну освіту в даній галузі, а їх досвід включає в себе кілька десятків років;
 • в компанії працюють консультанти, які здатні відповісти на будь-яке питання стосовно тієї чи іншої послуги протягом всього робочого дня;
 • кожен потенційний клієнт має можливість прочитати відгуки замовників, що знаходяться у відкритому доступі у відповідному розділі сайту;
 • виїзд фахівців на ремонтовану територію для огляду є безкоштовною;
 • послугу можна замовити як в Бровари, так і на території всієї області;
 • для оплати діє кілька способів, вибір одного з яких на розсуд замовника;
 • діяльність організації виконується з урахуванням як ГОСТу, так і законодавства України, що підтверджує вся необхідна документація.

Вище зазначені фактори стали вирішальними для всіх клієнтів, які вирішили співпрацювати саме з нашою компанією.

Як скористатися послугами компанії "Лев Груп"

Для того, щоб замовити послугу і провести оновлення відмосток навколо будівель, існує два варіанти:

 1. Полягає у здійсненні дзвінка на один із вказаних номерів фірми, де менеджер запропонує на вибір зручний для клієнта час виконання роботи;
 2. Полягає в заповненні спеціальної форми, де необхідно в деталях вказати проблему. Вже через кілька хвилин працівник фірми зв'яжеться з замовником і узгодить всі нюанси майбутньої співпраці.

Необхідно оновлення вимощення навколо будинку? Тоді не відкладайте дзвінок менеджерам на невизначений час, адже саме тут кожен клієнт має можливість отримати сервіс європейського рівня, що включає як шанобливе ставлення до замовника, так і відмінне виконання замовлення. Тут раді абсолютно всім!

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію