star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Кагарлик

Асфальтування дворів, вулиць, площ, підняття і заміна люків, а також оновлення вимощення навколо будинку потрібно для підтримки покриття в належному стані.

При цьому асфальтування дворів, вулиць, площ, а також асфальтування проїздів, заїздів потрібно при багатоповерховому будівництві. Забудовники зводять житлові комплекти з усією інфраструктурою, включаючи паркування та дитячі майданчики.

При таких роботах немає необхідності наймати кілька компаній, щоб виконати асфальтування. Кагарлик відрізняється активною реалізацією масштабних будівельних проектів. Можна укласти договір на весь обсяг робіт з компанією "Лев Груп" і отримати гарантію дотримання обумовлених термінів і еталонної якості.

При цьому асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Кагарлику, установка, заміна бордюрів та поребрика, а також оновлення відмосток навколо будівель виконується тільки власною технікою. Особливість послуг полягає в тому, що техніка і фахівці компанії можуть прибути на об'єкт, розташований в будь-якій області. Таким чином, територією виконання робіт може бути вся Україна.

Компанія виконує якісний ремонт і асфальтування. Кагарлик, ціна і її формування, час прибуття техніки в місто, обговорюються заздалегідь, до складання угоди.

Етапи робіт

Всі види робіт виконуються відповідно до нормативів ГОСТ. Суворе дотримання таких норм, використання тільки якісних матеріалів і сучасної техніки дозволяють отримувати довговічне асфальтування. Кагарлик, на думку експертів, потребує суттєвого оновлення дорожньої мережі і внутрішньодворових територій.

Однак кожен вид послуг має свої особливості і технологію. Найбільш складним, є асфальтування та ремонт доріг. Кагарлик, як і решта України, характеризується досить щільною забудовою. Тому для зручності маневрування підбирається різна техніка з власного автопарку.

Для кращого розуміння, особливості представлених послуг і основні етапи робіт, необхідно розглянути докладніше:

 • Попередньо, необхідна оцінка об'єкта. Тому, компанія "Лев Груп" направляє своїх спеціалістів для оцінки масштабів земляних робіт, визначення типу грунту, особливостей проїзду до об'єкта, наявності дерев або чагарникових насаджень. Це дозволяє правильно спланувати роботи і розрахувати вартість послуг. За результатами оцінки об'єкта і розрахунків, складається кошторис, який узгоджується з замовником;
 • Без розробки території, підготовки основи під дорогу або майданчик, неможливо якісне асфальтування доріг і дворів. Кагарлик в особі влади повинно погоджувати часткове видалення дерев, обрізання гілок і інші процедури. Після такого узгодження компанія вирівняє територію під укладку асфальту, грунт ущільнюється віброкатком або віброплитою. Така техніка є в арсеналі компанії, тому немає потреби звертатися за допомогою в сторонні фірми;
 • При необхідності здійснюється вивезення грунту і сміття. Адже установка, заміна бордюрів та поребриків, оновлення відмосток навколо будівель вимагають видалення колишніх елементів дороги, очищення території. Для вивозу сміття подається власний транспорт. Як правило це самоскиди вантажопідйомністю в 10 тонн і вище. Старе покриття дороги вивозиться, якщо необхідний ямковий ремонт асфальту. Кагарлик масштабно асфальтований більше 10 років тому, як і майже вся Україна. Тому масштаби робіт можуть бути дуже великими. Відповідно, компанія направить на об'єкт додаткові одиниці транспорту;
 • Оновлення відмосток навколо будівель, оновлення та укладання асфальту в Кагарлику виконуються з укладанням піщаної подушки. Її товщина складає від 10 сантиметрів. При будівництві дороги або роботах на великих площах, поверх піщаної подушки укладається шар щебеню. Він вирівнюється грейдером і утрамбовується;
 • Завершуються етапом є укладання асфальтового покриття. При цьому може використовуватися асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт. Кагарлик його дорожня мережа вимагає великих обсягів ямкового ремонту. В такому випадку холодний спосіб укладання є найкращим.

Таким чином виконуються будь-які роботи по запиту замовника. При цьому забезпечується єдиний контроль за всіма етапами, що виключає простої та порушення договірних термінів.

Переваги пропозицій компанії "Лев Груп"

Як зазначено вище, використовується тільки власна техніка і штатні фахівці. Відповідно, ціна роботи буде низькою за рахунок зменшення накладних витрат. Приклади виконаних замовлень представлені на фото. Крім того, можна перейти по вкладці і подивитися відгуки клієнтів. До відгуків часто додаються і фото. Це дозволить оцінити якість представлених послуг.

Вартість того чи іншого замовлення легко можна прорахувати. Є прайс з розцінками. Такий прайс встановлює фіксовані мінімальні ціни. Проте кінцева вартість обмовляється після складання кошторису додатково і закріплюється в договорі.

На сайті можна залишити заявку або запитати зворотний дзвінок, щоб замовити ремонт або асфальтування. Кагарлик, ціна роботи, а також її обсяги в місті, можуть бути попередньо обговорені з фахівцями компанії "Лев Груп" по телефону.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію