star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Яготин

Нерівні дороги, погано заасфальтовані двори - це калюжі під час дощу і неминуче зіпсований настрій автомобілістів, велосипедистів, пішоходів і навіть працівників сервісних центрів. Набагато приємніше і безпечніше їздити по рівних дорогах без вибоїн і тріщин в асфальті, гуляти у дворі без калюж і бризок, що летять з-під коліс.

Як можна вирішити цю проблему

"Лев Груп" забезпечує якісне асфальтування доріг і дворів Яготин, надає безліч супутніх послуг.

Якщо потрібно асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Яготин, досвідчені співробітники "Лев Груп" успішно виконають роботу будь-якої складності і будь-якого обсягу. Замовлення на асфальтування дворів, вулиць, площ ремонтують так само часто і виконуються так само якісно, як і замовлення на асфальтування та ремонт доріг Яготин.

При цьому гарантовано використовуються кращі матеріали і завжди дотримується технологія проведення робіт. Виконуються всі умови замовника, обумовлені в контракті.

Оновлення та укладання асфальту в Яготині в складних умовах

"Лев Груп" впевнено береться за виконання складних і термінових замовлень. Ціна узгоджується заздалегідь. Не обов'язково чекати оптимальної погоди для ремонту проблемної ділянки. Існують особливі технології і невеликі професійні хитрощі, що дозволяють виконати асфальтування Яготин на вищому рівні, навіть якщо якийсь із погодних факторів не сприяє цьому.

Ряд додаткових послуг

На пошкоджених ділянках доріг найчастіше необхідно замінити огорожу, оновити його повністю або частково. Рідко буває, що стан бордюрів набагато кращий, ніж стан самого асфальту. Вони так само втрачають міцність і гарний зовнішній вигляд під впливом часу і перепадів температур: Україна - країна з досить суворими зимами. Поряд з ремонтом проводиться установка, заміна бордюрів та поребриків, а також асфальтування проїздів, заїздів і майданчиків між будинками.

При роботі у дворах важливо своєчасне оновлення вимощення навколо будинку. Найімовірніше, вимощення і укладання асфальту виконувалися в один і той же час з матеріалів близького якості, тому вони прийшли в непридатність одночасно.

"Лев Груп" виконує оновлення відмосток навколо будівель і асфальтування ділянок складної конфігурації, наприклад, навколо громадських будівель.

Вузькі проходи між будинками, ділянки навколо опор освітлення, газонів і клумб, фонтанів, різноманітних невеликих об'єктів будуть заасфальтовані так само якісно, як й інші - зручніші ділянки.

Підняття і заміна люків - важлива складова дорожньо-транспортних робіт. "Лев Груп" бере на себе відповідальність щодо заміни кришок люків.

Ремонт ям, вибоїн, тріщин: економний варіант

При замовленні асфальтування може виявитися, що на ділянці ремонту вимагають тільки до 20% поверхні: тріщини, вибоїни.

Якщо інша частина дорожнього полотна в задовільному стані, застосовується ямковий ремонт асфальту Яготин. Його можна порівняти з латками.

Пошкоджені ділянки полотна акуратно вирізаються і всередині контуру заповнюються асфальтобетонною сумішшю потрібної якості (вибирається марка асфальту).

Часткове асфальтування економить кошти замовника і дає хороший (задовільний) результат, якщо:

 • стан решти покриття дозволяє ним користуватися ще 2-3 роки;
 • не дуже велика площа пошкоджених ділянок у відсотках.

Для термінового ремонту часто вибирають такі технології, як асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт. Яготин постійно вимагає швидкого і порівняно недорогого відновлення дорожніх покриттів, а вартість названих методів цілком себе виправдовує.

Фахівці компанії проведуть аналіз (експертизу) стану дороги або ділянки, дадуть експертну оцінку і запропонують визначити можливий метод ремонту на вибір замовника.

Що робити, щоб оформити замовлення

Якщо ви бачите масштаб проблеми і готові до співпраці, звертайтеся в "Лев Груп"! Тут ви завжди отримаєте грамотну попередню консультацію, дізнаєтеся все про вартість окремих видів робіт і їх терміни, а також про тривалість підготовчого етапу.

До моменту укладення договору ви зможете розглянути і зважити кілька варіантів і вибрати найкращий.

Якщо компанія бере на себе зобов'язання, то завжди виконує їх. Всі пункти, зафіксовані в договорі, не можуть бути змінені в односторонньому порядку. Замовник може бути впевнений в тому, що:

 • його не торкнуться несподівані підвищення вартості та необхідність доплати;
 • в роботах будуть використані тільки матеріали заявленої якості і виду;
 • терміни вказані реальні і роботи будуть закінчені вчасно або, можливо, навіть раніше.

Заміна матеріалів або їх частини на інші повинна бути обговорена заздалегідь і зафіксована в одному з пунктів договору.

"Лев Груп" вказує в договорі точні терміни, в тому числі початок руху транспорту по відремонтованій ділянці.

Важливо знати, замовляючи асфальтування Яготин: ціна кожного виду послуг залежить від ряду факторів. Прайс враховує:

 • марку асфальтобетонної суміші;
 • ступінь складності ділянки, її віддаленість від основних доріг;
 • погодні умови і т. д.

"Лев Груп" має прекрасну матеріальну базу. Власна техніка у відмінному стані дозволяє якісно і в строк виконувати найбільші і вкрай складні замовлення.

Відгуки публікуються окремо на нашому сайті. Зворотній зв'язок дуже важлива для нас!

Також можна ознайомитися з фото виконаних робіт, якими особливо пишається "Лев Груп".

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію