star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Переяслав-Хмельницький

Наша компанія "Лев Груп" пропонує асфальтування дворів, вулиць, площ у вашому місті. Швидко і в термін виконується підняття і заміна люків, оновлення вимощення навколо будинку, а також установка, заміна бордюрів та поребриків.

Представлене асфальтування проїздів, заїздів, а також асфальтування дворів, вулиць, площ потрібно при проведенні капітального ремонту покриття або часткового.

Територією надання даних послуг є вся Україна. Наша компанія "Лев Груп" виконає асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Переяслав-Хмельницький, а також в будь-якому іншому населеному пункті за запитом замовника.

В ході виконання зазначених робіт гарантується дотримання термінів, відображених в договорі і якісне, що відповідає нормам ГОСТ, асфальтування. Переяслав-Хмельницький являє собою місто, що розвивається, тут реалізується чимало великих проектів з будівництва багатоквартирних будинків, а також різних комерційних об'єктів. Відповідно, для під'їзних шляхів, благоустрою внутрішньодворових і інших територій потрібно їх асфальтування. Переяслав-Хмельницький має чимало доріг і територій, які потребують серйозного ремонту. Тому одночасно з укладанням нового покриття, може бути виконаний ямковий ремонт асфальту. Переяслав-Хмельницький активно озеленюється, стає більш комфортним для жителів. Тому, компанією здійснюється оновлення відмосток навколо будівель, а також установка, заміна бордюрів та поребриків.

Асфальтування доріг і дворів Переяслав-Хмельницький - види і особливості послуги

Як зазначено вище, для благоустрою та освоєння нових територій потрібне асфальтування та ремонт доріг. Переяслав-Хмельницький, в особі влади та керуючий компаній, є великимими замовниками. Тому нашою компанією "Лев Груп" пропонуються послуги під ключ в режимі повного циклу. Замовник отримує кінцевий результат, який буде в точності відповідати умовам договору. При цьому йому не доведеться надавати техніку або матеріали.

Для кращого розуміння, види представлених робіт і їх особливості слід описати докладніше:

 • Оновлення відмосток навколо будівлі необхідно для захисту фундаменту від взаємодії з вологою. Крім того, дана робота дозволяє підтримувати чистоту біля будинку. Тому оновлення відмосток навколо будівель проводиться по всьому периметру. В ході такої роботи повністю знімається старе покриття, проводяться роботи з вирівнювання рівня грунту. Використовується бетон або асфальт. Зазначені матеріали закуповуються безпосередньо у виробника;
 • Оновлення та укладання асфальту в Переяслав-Хмельницький. Роботи здійснюються на всіх територіях. Наприклад, на проїжджих частинах доріг, в паркових зонах, площах і так далі. Для цього використовується асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт. Переяслав-Хмельницький змушене регулярно звертатися за такими послугами. Україна, як і вказане місто, знаходиться в помірній кліматичній зоні. Неминучі зимові заморозки пошкоджують дороги і покриття інших територій. Відповідно, через кожні 5-10 років таке покриття необхідно видаляти і укладати нове;
 • Виробництво робіт здійснюється відповідно до вимог ГОСТ. Так, обов'язково укладається піщана подушка висотою в 20-30 сантиметрів. На зазначену подушку насипається щебінь. При цьому використовується дрібнофракційний і крупно фракційний гравій. Для його застосовується спеціальна важка техніка, яка дозволяє утрамбувати покриття. Більше того, підготовлене покриття заливається водою для максимальної усадки. Тільки після такої усадки, виконується безпосереднє укладання асфальту;
 • Товщина асфальтового шару не може бути менше 7 сантиметрів. При цьому щебеневий шар сягає 15 сантиметрів і більше. Україна повинна відповідати європейським стандартам якості доріг. Тому зазначена товщина і застосування тільки якісних матеріалів дозволяє досягати таких стандартів.

Таким чином роботи проводяться на підставі норм ГОСТ і загальносвітових стандартів.

Асфальтування Переяслав-Хмельницький: ціна

Як зазначено вище, пропонується ремонт доріг, будь-яких територій, установка бордюрів, а також асфальтування. Переяслав-Хмельницький, ціна і розрахунок вартості робіт в ньому, визначаються за погодженням з міською владою або іншим замовником. Кінцева вартість роботи, ціна кожного її етапу дуже точно прораховується фахівцями компанії "Лев Груп". Обов'язково складається кошторис із зазначенням витрат на придбання необхідних матеріалів, їх доставку, монтажні та інші роботи.

Для розрахунку використовується прайс, в якому вказані фіксовані розцінки. Вони не змінюються в ході виконання роботи, що дозволяє замовникам дуже точно планувати витрати. Крім того, прайс містить розцінки на додаткові види послуг, на вартість роботи спецтехніки.

Доступні ціни можливі за рахунок використання тільки власного транспорту. Маємо автопарк з усіма видами техніки, яка може знадобитися для представлених робіт. Відповідно, її не доводиться орендувати і переплачувати. Крім того, роботи виконуються штатними фахівцями компанії без залучення сторонніх майстрів.

Подивитися зразки робіт можна на фото в галереї. Такі фото розміщені на сайті. Там же можна знайти відгуки від реальних замовників і переконатися в здатності компанії надавати еталонну якість і пропонувати низькі ціни.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію