star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Тетіїв

В облаштованому сучасному місті необхідне створення упорядкованих вулиць, площадок, а також пішохідної зони. У нашій компанії "Лев Груп" в Україні надаються якісні послуги з асфальтування ділянок, вулиць і майданчиків за прийнятною ціною. На нашому сайті ви зможете прочитати відгуки замовників, побачити фото і прайс-лист на послуги. Оновлення та укладання асфальту в Тетіїві здійснюється якісно і оперативно, на високому рівні.

Якщо вам потрібно послуга - асфальтування дворів, вулиць, площ в Україні, то ви можете звернутися до нас. Вартість послуг залежить від виду робіт. Якщо ви зателефонуєте в нашу компанію, то зможете замовити послугу асфальтування Тетіїв за низькою ціною.

Асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Тетіїв дозволяють упорядкувати двори і ділянки, створити доглянутий, естетично привабливий вигляд.

Якісні послуги "Лев Груп"

Дорожнє покриття з часом приходить в непридатність, на ньому утворюються ушкодження і тріщини, ями. При великому рівні зносу дорожнього покриття необхідно зробити ремонт, повну заміну дорожнього полотна. У нашій компанії в Україні ви зможете замовити асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Тетіїві недорого. Наша компанія надає також послуги з ремонту та благоустрою територій та майданчиків.

Якщо вам потрібно ямковий ремонт асфальту Тетіїв, то ви можете зателефонувати до нас. Своєчасно проведена реставрація асфальтового покриття на окремих ділянках траси дає можливість обходитися без ремонтних робіт тривалий період часу. Підняття і заміна люків проводиться в нашій компанії з використанням спеціалізованої техніки, інструментів. Наші майстри зроблять оновлення вимощення навколо будинку в найкоротші терміни. У нас працюють кваліфіковані майстри, які мають великий досвід роботи.

Асфальтування доріг і дворів Тетіїв здійснюється після проведення підготовчих робіт. У прайс-листі ви зможете прочитати вартість послуг, переглянути представлені фото наших робіт. Асфальтування та ремонт доріг Тетіїв дозволяє упорядкувати територію, надати їй естетично привабливий зовнішній вигляд. Благоустрій доріг і вулиць дає можливість створити елегантний зовнішній вигляд на будь-якій території. Ділянки дорожніх покриттів зношуються з різною швидкістю. Тому для збереження якісного дорожнього покриття можна замінити асфальт на окремих ділянках доріг.

Оновлення відмосток навколо будівель проводиться професійними майстрами. На початковому етапі робіт фахівці оглянуть дорожнє покриття на ділянці, визначать, які відрізки вимагають заміни асфальтового покриття. Установка, заміна бордюрів та поребриків є найбільш затребуваною і популярною послугою. Оперативна закладення тріщин, пошкоджень і ямок дає можливість продожити термін служби доріг, забезпечити гідний рівень руху транспортних засобів.

Асфальтування дворів, вулиць, площ вимагає:

 • використання спеціального обладнання, інструментів;
 • акуратності від фахівців. Для прискорення процесу можна використовувати спеціальну малогабаритну техніку, яка здатна здійснювати маневри в невеликому просторі.

Якщо вам потрібна установка, заміна бордюрів та поребриків, то ви можете звернутися до нас. Використання спеціальної техніки дає можливість оформити вулиці і тротуари, майданчики.

Переваги асфальтування територій

Міцне, надійне асфальтне покриття стає популярнішим з кожним роком. Асфальтування проїздів, заїздів дозволяє створити зручне і практичне дорожнє покриття на дорогах. У нашій компанії "Лев Груп" ви зможете замовити асфальтування Тетіїв, ціна послуги невисока. Кожен етап ремонтних робіт при створенні асфальтового покриття проходить з дотриманням всіх технологічних нюансів, тонкощів, характеристик. На ділянку, на об'єкт виїжджає команда співробітників, які відмінно розбираються в тонкощах асфальтних робіт.

Фахівці проконсультують замовників по будь-якому питанню, порадять який вид асфальту призначений для конкретної ділянки. Наші фахівці виконають асфальтування Тетіїв, ціна ремонтних робіт доступна. Оновлення відмосток навколо будівель проводиться з використанням спеціальних матеріалів. Завдяки правильному вибору матеріалу, професійному підходу досвідчених фахівців вийде якісне дорожнє покриття. В результаті вийде міцний, надійний асфальт на дорогах.

Оновлення відмосток навколо будівель дозволяє позбавити полотно від деформацій, тріщин, які виникають в теплу пору року. Всі види ремонтних робіт виконуються якісно, в чітко встановлені терміни. Фахівці розробляють економічно вигідні маршрути для доставки будівельних матеріалів, асфальтових сумішей на ділянки для укладання покриття. Благоустрій міського простору залежить від своєчасно укладеного асфальту. Якщо вам потрібна реставрація асфальту, то ви можете зателефонувати до нас. Ви можете провести ремонтні роботи на ділянці будь-якої складності, якісно і оперативно.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію