star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Іванків

За умови дотримання стандартів ГОСТ та застосування якісних матеріалів, дорожнє полотно гарантовано прослужить без ремонту п'ять і більше років. Аналогічні терміни встановлені для експлуатації паркувальних територій, під'їзних шляхів, дитячих майданчиків та інших об'єктів. Однак після закінчення гарантійного терміну або в зв'язку з інтенсивною експлуатацією, покриттю потрібно нове асфальтування. Іванків, а також Україна в цілому активно облаштовуються за новими стандартами.

Відповідно, потрібна установка, заміна бордюрів та поребриків, підняття і заміна люків, оновлення відмосток навколо будівель.

Компанія "Лев Груп" пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з укладанням асфальтного покриття або ремонтом колишнього покриття. Так, виконується оновлення вимощення навколо будинку, а також асфальтування доріг і дворів. Іванків відрізняється значним обсягом зношених доріг і під'їзних шляхів. Тому, оновлення та укладання асфальту в Іванкові є затребуваною послугою для комунальних служб, забудовників і міської влади.

Види послуг компанії "Лев Груп"

Як зазначено вище, компанія виконує ремонт доріг і їх асфальтування. Іванків в особі замовника отримує гарантію якості роботи строком до п'яти років. Таке зобов'язання відображається в договорі і неухильно дотримується. Для кращого розуміння, основні види послуг слід розглянути докладніше:

 • Виробляється нове асфальтування проїздів, заїздів, будь-яких об'єктів дорожньої мережі. Асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Іванкові виконується під ключ. Це означає, що компанія забезпечує поставку необхідних матеріалів власним транспортом. При цьому використовується гравій, відсів, бетон, асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт. Іванків відрізняється різним за інтенсивністю міським рухом. Тому, в кожному випадку приймається окреме рішення про використання гарячого або холодного методу укладання асфальту;
 • Виконується установка, заміна бордюрів та поребриків. Дані елементи обов'язково встановлюються уздовж доріг для відділення проїжджої частини від тротуару, а також при влаштуванні зливової каналізації. Такі елементи пошкоджуються від експлуатаційних і механічних впливів, від факторів зовнішнього середовища. Компанія "Лев Груп" використовує міцні бетонні вироби, здатні витримати 10 і більше років служби. При цьому асфальтування дворів, вулиць, площ здійснюється разом з монтажем бордюрів та поребриків. Це дозволяє зробити повністю готову до експлуатації дорогу або іншу територію;
 • Замовники можуть запросити оновлення відмосток навколо будівель. Таке оновлення відмосток навколо будівель дозволяє захистити фундамент від попадання вологи. Тому, для виконання робіт застосовується бетонна суміш, виготовлена з цементу марки М500 і дрібнофракційних гравію.

Таким чином, замовники можуть запросити асфальтування дворів, вулиць, площ, будь-які ремонтні роботи, а також ямковий ремонт асфальту. Іванків зараз дуже активно забудовується і ремонтується. Тому, представлені роботи можуть бути виконані як в комплексі, так і окремо.

Чому слід звертатися в компанію "Лев Груп"

Україна розвивається, в країні і в кожному окремому регіоні, реалізується безліч серйозних будівельних проектів. Всі вони припускають асфальтування та ремонт доріг. Іванків є одним з лідерів в реалізації програм по створенню сучасної та комфортного міського середовища. При зверненні в компанію замовникам вдасться заощадити чимало коштів зі збереженням гарантії еталонної якості всіх послуг.

При цьому важливе значення для замовників мають ціни за ремонт доріг або асфальтування. Іванків, ціна за послуги в даному місті, буде доступна як міській владі, так і комерційним замовникам.

Так, використовується тільки нова власна техніка. Автопарк включає асфальтоукладальники, грейдери, асфальторізи, бульдозери, катки, самоскиди та іншу техніку. Представлена техніка провідних світових виробників. Крім того, є власний колектив досвідчених майстрів. Всі вони пройшли спеціальне навчання і працюють в даній сфері в середньому більше 10 років. Майстри оснащені новітніми ручними інструментами. Тому, компанія забезпечує інтенсивність робіт і здатна гарантувати дотримання обумовлених термінів. Крім того, тим самим досягається єдиний контроль і забезпечується якісне асфальтування. Іванків, ціна або інші умови виконання робіт, не залежать одне від одного. Територією, де можуть виконуватися роботи, є вся Україна. Тому, вартість робіт завжди розраховується за єдиними розцінками.

До уваги замовників представлений прайс з фіксованими розцінками. Даний прайс стає основою для розрахунку того, якою буде кінцева ціна за роботу. Вона фіксується в договорі і не змінюється при збереженні обумовленого спочатку обсягу послуг.

В окремій вкладці сайту можна прочитати доступні відгуки замовників і побачити фото робіт. При цьому фото зроблені при виконанні різних замовлень в різні пори року. Тому вони дозволять скласти єдину об'єктивну думка про якість послуг компанії "Лев Груп".

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію