star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Чернігів

Україна займається асфальтуванням доріг для створення якісної інфраструктури у всіх містах на своїй території. За станом дороги в місті можна судити про економічний добробут і розвиток об'єкта. Щоб домогтися високої якості в цій справі необхідно дотримуватися всіх технічних норм і ГОСТів, як при дотриманні процесу укладання дорожнього покриття, так і при виборі матеріалів. Оновлення та укладання асфальту в Чернігові повинно проводитися в міру руйнування покриття для збереження безпеки на дорозі.

Технологія асфальтування відрізняється з огляду на різні експлуатаційні особливості різних видів доріг і трас. Від вибору технології залежить термін служби і якість дорожнього покриття, а значить і благоустрій міської інфраструктури. Асфальтування та ремонт доріг Чернігів проводиться з урахуванням всіх особливостей дорожнього сегмента і вибору оптимальних матеріалів.

Види асфальтового покриття

Прайс компанії "Лев Груп" з будівельно-ремонтних робіт включає в себе не тільки перелік пропонованих послуг, а й великий вибір сучасних матеріалів дорожнього покриття. Існує кілька видів асфальтового матеріалу, який застосовується при будівництві доріг. Від вибору матеріалу також залежить термін служби покриття і його якість. Застосування кожного виду матеріалу чітко регламентується для різних ділянок дороги в залежності від навантаження і кліматичних умов.

1. Класичний асфальт, який використовується при формуванні верхнього полотна покриття. Асфальтування Чернігів проводиться за допомогою цього виду покриття на ділянках дороги з низькою або середньою завантаженістю і на прибудинкових ділянках, також за допомогою даного матеріалу здійснюється оновлення відмосток навколо будівель. До складу асфальту входять обов'язкові компоненти, які впливають на клас асфальту:

 • щебінь або гравій 30-60% змісту;
 • пісок 30-70% змісту;
 • в'язкий бітум, який є сполучною компонентом і надає готовому дорожньому покриттю властивість пружності.
 • дрібнодисперсні мінеральні добавки, що ущільнюють матеріал.

2. Асфальтова крихта - це менш універсальний вид матеріалу, так як його застосування в основному зосереджено на вирішенні локальних задач. Виготовлення крихти відбувається шляхом переробки вторинної сировини. Зняте зруйноване покриття дороги виробники перемелюють з додаванням бітуму і формують матеріал. Ямковий ремонт асфальту Чернігів, а також асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Чернігові може проводиться саме таким видом покриття, так як дані ділянки піддаються не високому силовому навантаженню. Вартість такого матеріалу нижча, ніж асфальту, від чого і отримало своє широке поширення і високий попит. При укладанні асфальтової крихти за технологією можна отримати високі відгуки і довгий термін служби.

3. Асфальтобетон - цей вид покриття є вдосконаленим класичним асфальтом з додаванням додаткових мінеральних компонентів і механічним ущільненням на виробництві. Такий вид матеріалу використовується на ділянках з високою силовим навантаженням: злітні смуги, високошвидкісні траси, магістралі. Ціна асфальтобетону найвища з усіх видів дорожнього покриття, так як матеріал дозволяє вирішити складні проблеми і є універсальним при будівництві доріг. Асфальтування доріг і дворів Чернігів також може проводитися даним видом матеріалу на особливо складних ділянках з високим ступенем навантаження.

Розрізняють гарячий і холодний асфальт за способом виробництва, процесу монтажу і умов зберігання, що впливає на можливість застосування на тих чи інших ділянках дороги. Асфальтування Чернігів проводиться і тим, і іншим методом для вирішення різного роду завдань.

Гарячий асфальт

Класичний спосіб асфальтового покриття, який характеризується укладанням тільки при певній температурі. Зберігання гарячого асфальтового покриття відбувається в спеціальних приміщеннях з підтримкою потрібної температури і вологості. Використовувати гарячий асфальт під час ремонту дороги необхідно за кілька годин, інакше його властивості почнуть руйнуватися. Проводити ремонтні роботи таким видом можна при погодних умовах не нижче +5 градусів за Цельсієм. Асфальтування дворів, вулиць, площ проводиться гарячим асфальтом в разі завантаженості даної ділянки дороги і необхідності добитися максимально довгого терміну служби. Гаряче асфальтування Чернігів, ціна якого вища холодного виду, є більш надійним і довгостроковим, крім цього, такий вид укладання менш схильний до руйнування при зміні кліматичних умов.

Холодний асфальт

Україна давно застосовує холодне асфальтування в якості швидкого вирішення проблем на ділянках доріг в зимовий час. Метод холодного асфальтування відрізняється оперативністю і можливістю ремонту при температурі до -5 градусів за Цельсієм. Фото міських доріг з латками на ділянках підтверджують універсальність і поширеність методу. Відмінність методу полягає у використанні в складі рідкого бітуму, який набуває властивостей в момент випаровування рідини після проведення робіт. Найбільш часто таким способом користовується асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Чернігів дає можливість проводити ремонт практично в будь-який час року. Крім цього, зберігання готового матеріалу не вимагає підтримки складного температурного режиму. Компанія з продажу асфальтового покриття повинна дотримуватися всіх норм і ГОСТів зберігання будь-якого виду асфальтового покриття для збереження експлуатаційних якостей.

Таким методом здійснюється асфальтування проїздів, заїздів, а також асфальтування дворів, вулиць, площ при середньому навантаженні на дорожнє полотно, так як у даного методу є свої мінуси, а саме, менша міцність в порівнянні з гарячим асфальтуванням. Даний метод швидше дозволяє виправити руйнування швидко і провести оновлення відмосток навколо будівель.

Асфальтування Чернігів (Україна)

Наша компанія "Лев Груп" пропонує прайс на проведення будь-якого виду асфальтування доріг, а також: установка, заміна бордюрів та поребриків, підняття і заміна люків, оновлення відмосток навколо будівель та ще великий перелік робіт по міському облаштування вулиць. Оновлення відмосток навколо будинку проводимо з демонтажем або без демонтажу старого покриття, узгодження з клієнтом проводиться за допомогою схем, плану роботи і фото. Ми займаємося якісним і швидким ремонтом, працюємо тільки з перевіреними постачальниками, дотримують ГОСТи з виробництва та зберігання матеріалів.

Прайс наших послуг включає в себе великий перелік будівельно-ремонтних робіт з благоустрою доріг і прибудинкових територій.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію