star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Бишів

Сучасне асфальтування Бишів проводиться з урахуванням нормативної документації і технічних норм, які не відповідають наявним на ринку практичних рішень і методів впровадження, модернізації технологічної бази. Отже, на асфальтування Бишів ціна виходить не просто завищеною на етапі виділення з бюджету або формування приватних інвестицій, але й явно програшній по частині платежів за регулярне сервісне обслуговування, не кажучи про майбутній капітальний ремонт. Таким чином виходить, що Україна на асфальтування Бишів виділяє більше на 40-75% коштів за кожен км, в порівнянні з проектами від приватних компаній і зарубіжних підрядників.

Рішення завдання силами вітчизняних підрядників

Наша компанія "Лев Груп" готова провести асфальтування Бишів, ціна якого виявиться нижчою. Знизиться і періодичність виконання обслуговуючих маніпуляцій на всіх ділянках, в тому числі і регулярного проїзду вантажного транспорту. Вартість на асфальтування доріг і дворів Бишів знижується за фактом застосування асфальтної крихти вторинної переробки. Техніка дозволяє видалити до половини шару дорожнього покриття з ефективністю його переробки до 90%. Під завдання вторинної переробки та задіяння підходить будь-який асфальт, як з проїжджих частин, так і територій промислової, побутової забудови. Таким чином, асфальтування та ремонт доріг Бишів додатково знижують навантаження на державні або приватні сміттєсховища.

Сучасне оновлення і укладання асфальту в Бишеві проводиться за допомогою особистого автопарку і заправних резервів. Більше 10 одиниць техніки дозволяють проходити в день до 25 км шляху. При цьому підготовчі роботи з видаленням пошкодженого шару покриття, його подрібненням і відвантаженням на самоскид, відбуваються паралельно з очищенням отриманої площини, його фінішною обробкою під нанесення гарячої асфальтної крихти, проїзду катка. Саме такий ямковий ремонт асфальту Бишів прослужить довше, а самі роботи не зажадають тривалого консервування проїжджої частини.

Капітальні роботи і бюджет

Можуть бути запропоновані рішення, в тому числі, і для капітального будівництва доріг. Асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Бишів сприяють не тільки оптимізуванню темпів будівельних робіт, але і комбінації з сучасними технологіями. Це може бути, як створення армуючого шару з геотекстильного решітки, так і його додаткове дублювання підкладкою з піску, дрібної абразивної фракції і полотна з синтетичних матеріалів. На прокладку 1 км такої дороги або будь-якої іншого ділянки буде потрібно від 4 до 9 годин. Термін служби без капітального ремонту досягає 20 років.

Також важливо сказати, що асфальтування дворів, вулиць, площ за допомогою послуг нашої компанії "Лев Груп" може проводитися з проведенням фрезерування а/б покриття до h = 13 см, що не відповідає вимогам галузевого нормативу ГБН Г.1-218-182: 2011 року, але потрібно за фактом поганого стану полотна, відсутність або пропущення строків проведення поточного і капітального ремонтів.

До додаткових переваг вибору послуг від нашої компанії варто віднести:

 • кардинальна відмінність вартості 1 км асфальтування, навіть доріг категорії 1-б;
 • сучасна техніка і парк моторизованих інструментів для оптимізації термінів і якості робіт;
 • зниження дискомфорту для жителів найближчих будинків, відвідувачів торгових центрів і т.д.;
 • налагоджена система постачання сировини і готової продукції;
 • пропозиція готових проектів під ключ зі збереженням оголошеної вартості;
 • виконання як приватних замовлень, так і тендерних робіт.

Таким чином, асфальтування дворів, вулиць, площ набуває іншого вигляду якісного вирішення поставлених завдань. Більше немає необхідності задіяння послуг міських, обласних комунальних служб, яким передують десятки візитів по інстанціях і сплата митних по ряду окремих реквізитів.

Робота з приватним сектором: проведення локальних робіт

Нашою компанією "Лев Груп" може проводитися асфальтування проїздів, заїздів, а також асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Бишеві за фактом звернень приватного сектора. На сайті вже є відгуки і фото виконаних робіт.

Разом з капітальним і ямковим ремонтом дорожніх покриттів, компанія може надати такі послуги:

 • установка, заміна бордюрів та поребриків;
 • підняття і заміна люків;
 • оновлення відмосток навколо будівель.

Такий захід як оновлення відмосток навколо будинку виконується за допомогою двох технологій. Це може бути як застосування бетонного розчину, так і асфальтної крихти в комбінації з бордюрами та іншими обмежувальними системами.

Установка, заміна бордюрів та поребриків може проходити з використанням готових виробів з балансу компанії "Лев Груп" або за фактом надання матеріалів з боку замовника. За аналогічним типом співпраці проходить і оновлення відмосток навколо будівель.

Рішення, дійсно, може бути вигідним

За фактом звернення в нашу компанію надається не тільки фото робіт, але й реальний прайс. Компанія надає роботи під ключ або бере участь в суміжних проектах. Ціна роботи залежить тільки від поставленого завдання і завжди нижче конкурентної. Прайс можна скачати на сайті для попереднього ознайомлення.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію