star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Малин

Головний фактор поганих дорожніх шляхів в Україні - недотримання автоперевізниками зважених загальновизнаних заходів. Натомість максимальних 20 і 40 тонн, часто по дорогах роз'їжджають вантажівки з єдиною вагою шістдесят-сімдесят тонн, часом навіть близько ста тонн. Основна проблема в тому, що нове дорожнє покриття розраховане приблизно на 10 років роботи з вагою, що не перевищує максимальну, але час йде, доріг багато, а послуги з асфальтування доріг проводять не завжди вчасно.

Яке ж рішення у цієї проблеми?

Україна - країна немаленька, на її теренах багато міст, селищ, сіл. І ще більше людей. Всім їм потрібна якісна транспортна система: міцне дорожнє покриття, велика пропускна здатність. Україна також - одна з найбільш гостинних країн, і повинна вже на початку гідно зустрічати своїх гостей.

На асфальтування доріг ціна не низька, вона коливається в різних межах. Чесних і самодостатніх компаній, що виробляють асфальтування доріг під ключ не так багато.

Що ж взагалі означає асфальтування доріг Малин під ключ? Це означає, що ви ніяк не торкаєтеся до процесу виготовлення та укладання, компанія "Лев Груп" сама купує матеріали, надає послуги, вивозить сміття, а ви отримуєте тільки кінцевий продукт - дорогу.

Припустимо, ви захочете заасфальтувати дорогу, ціна, напевно, не буде гранично відрізнятися у різних компаній. Але ось як можуть виникнути питання. Але що робити, якщо потрібно, наприклад, провести асфальтування доріг Малин дворів? Тоді кошторис на асфальтування дороги повинен бути розрахований по-іншому, потрібно внести туди графи:

 • асфальтування доріг і тротуарів;
 • асфальтування доріг дворів;
 • асфальтування доріг в приватному секторі;
 • прайс розраховувати як «асфальтування доріг ціна за метр квадратний».

Наша компанія "Лев Груп" зможе безпроблемно надавати всі види послуг, якісно і за адекватну ціну. В інтернеті виключно хороші відгуки про нас, роботу виконуємо якісно і чесно, що називається, «під ключ», також якісне асфальтування доріг і проїздів, заїздів, тротуарів.

Якщо вас цікавить асфальтування доріг, вартість ви можете дізнатися на нашому сайті. Прайс невисокий, регіон роботи - Україна. Проводиться асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Малин.

Як проводиться асфальтування та будівництво доріг?

Різновиди асфальтування

Взагалі методика асфальтування шляхів буває двох різновидів. Дані різновиди придбали власні найменування відповідно до температурою асфальтобетонної суміші.

Перший спосіб - теплий, а також існує холодний спосіб - оновлення і укладання асфальту в Малині, застосовуючи асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Малин.

Відмінність в рівні в'язкості бітуму в різних варіантах асфальтування, на що також і впливає температура обробки, так як бітум застигає при іншій температурі. Спосіб з використанням прохолодної консистенції бітуму використовується набагато частіше, ніж теплий. Цей спосіб має деякою кількістю власних позитивних сторін: його можна використовувати в зимовий час.

Однак, даний спосіб не підходить виключно для ремонту шляхів, які слугували людям. При будівництві нової дороги або важливих ремонтних роботах експерти рекомендують використовувати теплий, більш точний метод асфальтування.

Безпосередньо теплий склад добре ущільнюється, відповідно до цього можна сказати про найбільш тривалі терміни експлуатації подібного колійного покриття.

Тепла асфальтобетонна суміш аж до етапу застосування повинна бути точно конкретної температури (ніяк не вище 120 градусів).

З метою поліпшення якості застосовується спеціальне обладнання. Якщо стандарт температури не буде дотриманий, дорога вийде недостойної якості.

Взагалі, якщо ви хочете заасфальтувати дорогу - ціна швидше за все буде різною в залежності від способу укладання асфальту та області, яка потребує асфальтування:

 • установка, заміна бордюрів та поребриків
 • підняття і заміна люків
 • оновлення відмосток навколо будинку
 • оновлення відмосток навколо будівель.

Асфальтування - можливості партнерства

Порядок також асфальтування дороги виконується поступово:

 • Організація місцевості. В цьому етапі експерти нашої фірми виконують топографічну зйомку, створюють прямовисне планування місцевості, згладжують, також утрамбовують місцевість.
 • «Фундамент» дороги. З метою покласти основу для полотна, використовують високоякісний будівельний пісок, крупнофракціонний щебінь з расклінцовкою, відсівом, або фрезерованим асфальтобетоном. В результаті виходить міцна основа для новітнього колійного полотна.
 • Укладання асфальту (асфальтування). Жаркий склад кладуть в основу, ущільнюють катками. У місці, де проводиться діяльність, на час зупиняється переміщення будь-якого транспорту.
 • Шляхова маркування. Асфальтування закінчується упорядкуванням місцевості, нанесенням на новітнє колійне полотно основи розмітки, але крім того - вивезенням сміття, для подальших перевірок.

Ви зможете більш точно вибрати професіонала-виконавця, так само як і придбати найбільш довгострокове гарантійне забезпечення, також поміняти в плані технічне завдання. Можете замовити окремо ямковий ремонт асфальту Малин в бонус до відмінної якості, на асфальтування доріг вартість у нас значно нижче, ніж у конкурентів, також існує оплата всього пакету документації. Колетив фірми постійно відкритий до вигідною спільної роботи.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію