star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Вишгород

Якість доріг і асфальтування міст - показник рівня розвитку країни!

Дорога - одна з основних складових інфраструктури будь-якої країни. За станом доріг судять про благополуччя і розвиток держави. Потрапляючи в іншу країну (або місто), перше, що кидається в очі - це дорога. З розвитком суспільства розширюються території держав, отже, з'являється необхідність в будівництві нової дорожньої мережі, яка покривається асфальтовим полотном - асфальтування. Вишгород потребує якісного і рівного покриття.

Асфальт - найдавніша речовина. Це перший нафтопродукт, який використовувся людиною. Чорного або чорно-бурого кольору смолиста в'язка речовиною. Він плавиться при температурі 100 °С. Існує два види - природний у вигляді покладів на поверхні землі, і нафтової, зроблений з нафтопродуктів.

У сучасному суспільстві при покритті доріг використовують асфальто-цемент. Звичайній людині видно тільки верхній шар покриття - асфальт. Сама дорога є інженерною спорудою, досить складною, що включає в себе декілька шарів.

Залежно від планованої експлуатації дороги і особливостей місцевості, покривати дорогу можна по-різному, тобто з використанням і додаванням різних матеріалів, з урахуванням процентного співвідношення кількості тієї чи іншої сировини. Від цього залежить термін експлуатації дорожнього покриття, кількість витрат на матеріали і, відповідно, вартість (витрати) на будівництво.

Головною вимогою до автомобільної дороги є рівність, гладкість, відсутність тріщин і вибоїн. Зазвичай нові, тільки побудовані дороги, так і виглядають. Але в процесі експлуатації на них впливають як внутрішні, так і зовнішні чинники.

Основні фактори, що впливають на тривалість нормального стану дорожнього полотна

Внутрішні чинники:

 • особливості регіону (місцевість, де пролягає дорога: грунт, підземні води і т.п.);
 • матеріали, які використовувалися при будівництві.

Зовнішні фактори:

 • навантаження (тиск коліс автомобіля, шасі літаків на аеродромі);
 • температура повітря і сонячні промені (постійний перепад температур руйнує дорожнє покриття).

При нормальній правильній експлуатації дорожнього полотна і при цьому дотриманні технології будівництва, капітальний ремонт дороги з асфальтовим покриттям потрібно після 10 років експлуатації.

Основні етапи процесу укладання асфальту:

 • розчищення місця для майбутнього асфальтування;
 • засипання щебенем;
 • поверх щебеню - спеціальна емульсія;
 • шар бітуму і сухого щебеню;
 • вирівнювання поверхні дорожнім катком.

Залежно від майбутнього режиму експлуатації підбирається товщина щебеневої основи, кількість шарів, обсяг щебеню.

Хороша міцна основа - запорука відмінного асфальтового полотна, а значить - безпека автомобільного транспорту.

Асфальтовим полотном покриваються не тільки автомобільні дороги, а й локальні дороги міст, двори, проїзди, стоянки, заправки, склади, території різних об'єктів.

Асфальтування Вишгород (Україна) - це основна область замовлень нашої компанії. Крім асфальтування доріг, компанія "Лев Груп" надає наступні послуги:

 • асфальтування дворів, вулиць, площ;
 • асфальтування проїздів, заїздів;
 • установка, заміна бордюрів та поребриків;
 • підняття і заміна люків;
 • оновлення відмосток навколо будинку;
 • оновлення відмосток навколо будівель.

З усім переліком послуг можна ознайомитися, подивившись прайс компанії "Лев Груп".

Асфальтування дворів, вулиць, площ - актуальна проблема. Стан асфальту дворів в більшості міст України бажає бути кращою, тому що найчастіше в більшості дворів є ями і вибоїни, що створюють неохайний вигляд і заважає нормальному пересуванню транспорту та пішоходів. Саме тому дуже затребуваною останнім часом стає послуга асфальтування доріг і дворів Вишгород.

Встановлення, заміна бордюрів та поребриків користується популярністю серед замовників в даний час, адже вони надають доглянутий і красивий зовнішній вигляд пішохідних доріжок і газонів і, в свою чергу, міста в цілому.

Оновлення відмосток навколо будівель відбувається при виявленні часткового осипання, розтріскування, відшарування фундаменту. Оновлення відмосток навколо будівель передбачає захист фундаменту від попадання в нього дощової води. Це водонепроникне покриття, яке охоплює весь периметр об'єкта.

Асфальтування територій, стоянок, заправок, АЗС, ангарів, складів в Вишгороді (Україна) наша компанія проводить за попередніми замовленнями, вартість обговорюється з замовником. Фото готових робіт додаються.

Також наша компанія проводить ямковий ремонт асфальту Вишгород, згідно із заявками (договорів) власників автомобільних доріг.

Асфальтна (асфальтова) крихта, холодний асфальт Вишгород в асортименті компанії, її ціна максимально задовольнить Замовника (Покупця).

Оновлення та укладання асфальту в Вишгороді (Україна) користується популярністю в даний час серед Замовників (Покупців), які залишають тільки найкращі відгуки. А це, в свою чергу, створило позитивний імідж нашої компанії на ринку аналогічних товарів і послуг.

Асфальтування Вишгород як складова інфраструктури, є одним з найважливіших характеристик самого міста, забезпечення його комфортності та краси. Фото готових робіт додаються.

Замовлення на асфальтування Вишгород, ціна прийнятна, забезпечить наша компанія якісно і у встановлені терміни.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію