star На ринку більше 35 років
address Україна, Київ, вул. Сумська 2
menuМеню
 • знижкавід 5% до 10%
  При замовленні асфальтування понад 500 кв. м.
   Доступна ціна
   Гарантія якості
   Оперативне виконання
  працюємо по київській обл.
  +380 (97) 837 77 77

Ямковий ремонт

 

Ми пропонуємо:

 • Асфальтування доріг;
 • Асфальтування вулиць і дворів;
 • Асфальтування будь-яких площ;
 • Будівництво та ремонт доріг;
 • Ямковий ремонт;
 • Оновлення асфальту;
 • Оренда дорожньої техніки.

Чому обирають нас:

 • Досвід - компанія на ринку більше 35 років;
 • Вартість - наші ціни доступні дають можливість надавати послуги на максимально вигідних умовах для замовника;
 • Дотримання термінів - здача проектів в термін головний пріоритет в роботі компанії;
 • Технології та обладнання - використовуємо власну техніку та перевірені технології;
 • Знижки - надаємо гнучку систему знижок та відстрочення платежів.
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення

Приклади робіт з асфальтування:

Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
Заказать
 
ямковий ремонт доріг

Кожному водієві відомо, що рівне високоякісне дорожнє покриття, яке здатне забезпечити хороше зчеплення шин з полотном, є запорукою спокійного і безпечного руху. Але активне використання доріг призводить до того, що їх покриття потребує оновлення та ремонту. Найчастіше, дані проблеми стають актуальними з приходом весни. Погодні умови сприяють стрімкому руйнуванню доріг. В такому випадку, продовжувати по ним рух без проведення ремонтних робіт, стає досить небезпечно.

Найпопулярніший вид ремонту сучасних доріг

В останні роки одним з найпопулярніших видів ремонту дорожніх покриттів прийнято вважати, так званий, ямковий ремонт доріг. Сьогодні даний спосіб застосовується у всіх регіонах країни і вважається найшвидшим, економічним і вигідним. Дотримання технології виконання подібних ремонтних робіт дозволяє відновити проблемні ділянки дороги. Варто відзначити, що ямковий ремонт доріг проводять згідно з визначеним планом, який передбачає цілий ряд поетапних робіт.

Особливості ямкового ремонту

Багато досвідчених фахівців стверджують, що ямковий ремонт асфальту має цілу низку особливостей. Перш за все, необхідно сказати, що цей вид робіт заснований на закладенні ям, різних вибоїн і дефектів. Найчастіше всі роботи виконуються із застосуванням широко поширеної гарячої асфальтобетонної суміші. Сьогодні вона входить до списку найбільш доступних матеріалів. Популярність даного методу ремонту доріг можна пояснити і низкою незаперечних переваг, які полягають в:

 • низькій вартості багатьох вихідних матеріалів;
 • найпростішої технології виконання.

Хто робить ямковий ремонт і скільки коштує ця послуга?

Роботи, пов'язані з ямковим ремонтом дорожнього покриття, виконують досвідчені фахівці, які від А до Я знають технологію укладання асфальту. Всі вони починають процес ремонту з підготовчого етапу, адже саме він є запорукою успішної роботи. Дізнатися вартість виконання даних послуг можна навіть, не виходячи з дому. Для цього достатньо скористатися будь-якою зручною пошуковою системою. Застосувавши запит "ямковий ремонт ціна", можна вийти на офіційну сторінку надійних виконавців подібних робіт і ознайомиться з актуальними цінами на необхідні види робіт. Серед них – наша компанія НАЗВА. До того ж, в розділі ямковий ремонт асфальту вартість, можна знайти наш прайс на цілий спектр послуг, що надаються і дізнатися якою буде ціна на ремонт дороги в певному регіоні. Для більш зручного пошуку надійного виконавця робіт, рекомендовано ознайомитись з рядом спеціальних пропозицій. Як правило, розміщені вони в розділі - ямковий ремонт доріг ціна, і доступні до ознайомлення в будь-який час доби.

Не секрет, що ямковий ремонт асфальтового покриття визнаний найекономічнішим видом ремонтних робіт. Тому Україна, як і багато інших країн, застосовує його для відновлення дорожнього покриття в всіх куточках країни. Вартість ремонтних робіт є не високою. Уточнити її можна в будь-який зручний час. Більшість працівників будівельної сфери стверджують, що технологія ямкового ремонту, багато в чому залежить від використовуваних матеріалів. Правда, дорожньо-ямковий ремонт не всі компанії виконують сумлінно. Не дотримання правил технології може привести до поступового руйнування практично всіх відремонтованих ділянок. В такому випадку крайніх потрібно шукати не серед постачальників матеріалів, а серед виконавців ремонтних робіт.

Дізнатися вартість ямковий ремонт, який виконують висококласні фахівці, можна дізнатися у наших менеджерів. Для уточнення всіх нюансів рекомендовано регулярно переглядати сторінку, де вказані розцінки на різні послуги. Знайти її можна в процесі використання пошукового запиту - ямковий ремонт розцінки.

Сьогодні вартість ямкового ремонту асфальтового покриття визначається масштабами дефектів дороги і кількістю матеріалів, які знадобляться в процесі її відновлення. Всі роботи, які відносять до ямкового ремонту, виконуються тільки при наявності необхідних інструментів і якісних матеріалів.

Кому варто довіряти ремонт доріг в країні?

Україна входить в список країн, в яких існує безліч організацій, що надають послуги з ремонту дорожнього покриття. Всі вони стверджують, що проведення ямкового ремонту протягом багатьох років є їх основним напрямком. Але, дуже часто серед подібних фірм зустрічаються недобросовісні виконавці робіт, які шукають вигоду у всьому. Це дає можливість зрозуміти, що виконання ямкового ремонту варто довіряти тільки перевіреним організаціям, які мають позитивні відгуки від постійних клієнтів. Як правило, співробітники подібних компаній завжди готові надати прайс на цілий ряд послуг, що пропонуютсься і пояснити клієнтові від чого залежить ціна на ремонт дорожнього покриття. Варто відзначити, що Україна є однією з країн, в якій можна знайти надійну організацію навіть не покидаючи власного будинку. Адже перевірені компанії, як ми, раді запропонувати своїм клієнтам ознайомлення з пропонованими послугами на власних онлайн-порталах.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(097) 837-77-77
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію